Jiřina: Svatební dar od mé kamarádky jsme rozbalili až po pěti letech. Právě to nám nakonec zachránilo vztah

Když mě můj přítel požádal o ruku, měla jsem neskutečnou radost. To jsem ale ještě netušila, co se stane za pět let. Jak se k sobě budeme chovat, a co nám nakonec manželství zahrání. Ale hezky popořádku, žádostí o ruku. Z té jsem měla ohromnou radost. Pomalu ale jistě jsem začala plánovat svatbu, kde muselo být vše dokonalé. To se nakonec podařilo a tak všichni na tuto událost vzpomínají jako na skvělou akci a potvrzení naší lásky.

Podivný svatební dar

Jediné, co mi vrtalo hlavou, byl svatební dar od mé nejlepší kamarádky, která byla zároveň i mou svědkyní. Všechny dary jsme po svatbě otevřeli, ale tento ne. Bylo na něm výslovně napsáno, že ho můžeme otevřít až ve chvíli, kdy zažijeme hádku, která bude směřovat k našemu rozvodu. Právě to bylo na daném daru podivné. A i když jsme se někdy chtěli podívat dovnitř, nakonec jsme s mužem odolali.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Jednoho dne to přišlo

Ne, že bychom se během pěti let od svatby nehádali, ale vždy to byly jenom menší, klasické hádky. Až jednou přišla ta největší, kdy si muž sbalil kufry a odjel. Pár dní byl pryč a nevypadalo to, že někdy přijede. V tu chvíli jsem si vzpomněla na daný svatební dar. Napsala jsem mu, že musí přijet, abychom ho otevřeli společně. Druhý den dorazil. I když jsme se ani nepozdravili, dárek jsme otevřeli společně.

Co bylo uvnitř, to zachránilo náš vztah

Dárek jsme pomalu otevírali a v tu chvíli jsme začínali být ještě ve větším šoku. Uvnitř byla láhev vína, dvě sklenice, finanční hotovost s telefonním číslem do místní pizzerie s rozvozem, a hlavně obrovské množství fotek. Na nich jsem byla vždy já s partnerem, ještě v době kdy jsme nebyli svoji. Vypadali jsme spokojeně a zamilovaně. Šlo o všechny fotky z našeho Facebooku, které kamarádka vytiskla a zabalila. Spolu s lahví vína a penězi na pizzu, kterou oba milujeme.

Splnili jsme přání kamarádky, objednali si pizzu, načali si víno a začali procházet fotky. Uvědomili jsme si, že by byla škoda všechny ty roky před svatbou, ale i po ní zahodit. Manžel už zůstal doma a od té doby nám to zase klape.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.