With Order Hand Black Waiter Formal Clothes Is His Work Outdoors Sunny Daytime

„Jsi jenom jedna z mnoha. Nic k tobě necítí,“ upozornila mě kamarádka po mém románku s Egypťanem

Byl říjen a já se s kamarádkou vydala na dámskou jízdu do Egypta. Měla to být dovolená plná slunce, moře a hlavně odpočinku. Ale věci se vyvíjely trochu jinak, než jsme plánovaly. Tohle všechno bylo, ale objevil se tam ještě jeden muž, který ním naše plány trochu narušil.

Už první den v hotelu jsem si všimla mladého číšníka. Byl to sympatický kluk, usměvavý a velmi pozorný. Přiznám se, že jsem si ho rychle oblíbila, i když jsem si říkala, že jsem už na takové románky stará. Ale on mi svou pozorností lichotil a já se cítila jako dívka. Sice jsem nikdy nebyla na mladší, ale ta pohoda, slunce, nějaké ty drinky udělaly své. A já si tak trochu nechala pobláznit hlavu.

Dny ubíhaly a místo toho, abych trávila čas s kamarádkou na pláži, jsem většinu času strávila s tím číšníkem. Vždy když měl po směně, tak patřil jenom mě a nikomu jinému. Chodili jsme na procházky, povídali jsme si a ano, občas jsem s ním strávila čas i na pokoji. Bylo to jako sen, a já jsem se do něho zamilovala.

Kamarádka si celou dobu myslela, že to byl jen románek, který skončí tam, kde začal. Tedy na dovolené v Egyptě. Když jsem se  jí ale svěřila, že ho miluji, byla z toho trochu rozčarovaná. Varovala mě, že tyhle vztahy s cizinci v turistických destinacích bývají často povrchní a že oni mívají každý týden jinou turistku. Řekla mi, abych si nedělala iluze, že tohle bude něco víc než dovolenkový románek.

Teď, když jsem zpět doma, přemýšlím, že bych se do Egypta vrátila, abych ho viděla znovu. Ale kamarádčina slova mi nedají spát. Je to opravdu tak, že pro něj byla jen další dočasná zábava? Nebo měl k mně opravdu nějaké city? Jsem na rozcestí a nevím, co mám dělat. Ale jedno vím jistě, tyhle pocity k němu jsem ještě nezažila. Ale zároveň tak trochu tuším, že jsem pro něho byla jen „zářez“, prostě jedna z mnoha, kterou už nikdy neuvidí.

Zdroj: Autorský text, emailový příspěvek