astronomical-clock-5706_1920[1]

Jsou znamení zvěrokruhu, která by se neměla hrnout do svatby. Hrozí jim rozvod více než jiným

Na astrologii někdo věří, jiný nikoliv. Faktem je, že podle mnohých odborníků je právě postavení planet v době našeho narození něco, co nás může ovlivnit. Máme určité vlastnosti, určité způsoby chování, stejně jako máme pozitiva, ale i negativa. Mezi taková dokonce může patřit i to, že se nás týká zvýšené riziko rozvodu. Jsou znamení, u kterých je rozvodovost vyšším než u jiných. Není to náhodou i to vaše?

Beran

Berani chtějí poznávat svět a všechny jeho možnosti a nabídky. Milují cestování a zkoušení nových věcí, takže vztah s nimi se může zdát jako sen, ale jen tehdy, když jste dobrodružná a nespoutaná povaha. Pokud se však dynamický Beran ožení s někým, kdo dává přednost klidným večerům na gauči, bude to dřív nebo později znamenat vážný problém ve vztahu.

Blíženec

Blíženci jsou nejodolnějším znamením v celém zvěrokruhu. Říká se, že mají dvě tváře, a může být proto náročné s nimi vytrvat v dlouhodobém vztahu. Bývají velmi temperamentní, hodně mluví a rádi se nechají ovládat pocity. Rychle se zamilují, ale stejně rychle také ztratí zájem. Proto je mezi Blíženci tolik rozvedených lidí a těch, kteří partnery střídají jako ponožky.

Zdroj obrázku: Pixabay

Panna

Lidé tohoto znamení většinou pečlivě plánují, což nemusí být problém, pokud to nevadí jejich partnerům. Může se však stát, že Panny dost vnucují všem ostatním svůj vlastní názor. Je potřeba najít si k sobě velmi tolerantního a klidného partnera.

Střelec

Tito lidé jsou zábavní a mají rádi společnost. I když jsou v manželství, rádi se oddávají nevinným flirtům. Jejich vztahy mohou být úspěšné, ale přežijí, pouze pokud jsou založeny na pevném přátelství a společných zážitcích.

Kozoroh

Lidé ve znamení Kozoroha stojí nohama pevně na zemi. Jsou ambiciózní a nesmírně oddaní tomu, co dělají. Problémy nejčastěji začínají hned po svatbě, nechtějí nechat nic náhodě. Prioritou však pro ně bude vždy kariéra a manžel či manželka budou stát až na druhém místě.

Vodnář

Vodnář si cení nezávislosti, takže pokud se rozhodne oženit, musí být upřímně zamilovaný. Vodnář by ale za žádných okolností neměl být omezován, protože pak uteče a už jej nikdy neuvidíte.

Zdroj: https://askastrology.com/zodiac-signs-most-likely-to-divorce/