Každá toužíme po krásném a pružném těle. Jen několik minut denně dokáže zázraky

O tělo je třeba se starat. Pokud ho nehydratujete, nepromazáváte dobrou a kvalitní kosmetikou, brzy se vám bude zdát, že stárnete. Bohužel v takovém případě vám tělo nemůže oplatit péči svým krásným vzhledem, pokud se o něj nestaráte. Přitom stačí jen pár minut denně a pokožka může být krásně pevná.

Zdroj obrázku: Pixabay

Kdy má pokožka sklon ke snížení pevnosti

Ke ztrátě pružnosti přispívá dieta, porod a operace. Nedostatek pohybu, špatná strava, nedostatek péče – to vše přispívá ke snížení elasticity kůže. Ochablost je znát především na břiše a hýždích. Pokud vše změníte, kůže může být pevnější nebo si ji pevnou můžete udržet. Jistě žádná z nás nechce vypadat již ve třiceti letech staře. Všechny chceme být dlouhé roky krásné a mladé. Doporučujeme pravidelně využívat sílu přírodní kosmetiky vyrobené doma. Například rozemleté ovesné vločky s tvarohem nebo extrakt z kigélie africké. Tyto dva produkty pokožce poskytnou pevnost a krásný vzhled.

Pravidelná masáž

Pokud nechcete využít sílu přírodních produktů, kupte si sérum určené přímo pro zpevnění a celulitidu. Sérum je sice dražší, malé, ale je také velmi silné. Vybírejte takové, které obsahuje značné množství živin ve formě vitamínů a minerálů. Můžete vyzkoušet i řasy Laminaria, které stimulují krevní oběh, zlepšují tvorbu kolagenu a také dokáží vyhladit pokožku. Dále je vhodný i kvalitní produkt s přídavkem minerálů z mrtvého moře. Dokáže zvláčnit a vyživit suchou pokožku. Nebo například rozpuštěný kokosový tuk a kávová sedlina zvýší pružnost pokožky a zbaví vás nevzhledných pupínků na hýždích a stehnech. 

Zdroj obrázku: Freepik

Nezapomeňte

Nezapomínejte na pravidelný pohyb. Nemusíte bláznit v posilovně, stačí, když budete každý den chodit pěšky. A pokud budete chodit rychlejší chůzí, účinek bude mnohonásobně lepší. Také doporučujeme tělo hydratovat vnitřně, to znamená, že budete jíst dostatek ovoce a zeleniny. Také zvyšte příjem tekutin, nejlépe obyčejné vody například s mátou, okurkou nebo melounem.

Zdroj: https://happybodyformula.com/10-ways-keep-skin-firm-naturally/