Každá žena může v sukni vypadat neodolatelně. Stačí zvolit správný střih a styl

Dnešní doba nabízí spoustu možností, a to nejen v oblékání. Jestli milujete sukně, tak určitě víte, na jakou příležitost si můžete obléknout dlouhou nebo naopak krátkou sukni. Je velmi důležité dbát na to, abychom se v sukni nejen dobře cítily, ale také abychom dali najevo, že víme, co se sluší a patří.

Sukně patří mezi univerzální kousky v šatníku

Sukně je univerzální kousek, který bude slušet každé ženě. Velmi ale záleží nejen na příležitosti, pro kterou chcete sukni obléknout, ale také na tom, jak se v dané sukni budete cítit. Ženy, které mají silnější nohy, je budou chtít raději zakrýt, štíhlé dámy si mohou dovolit i kratší sukně, pokud se nejedná o důležité jednání, kde je třeba působit seriózně. Sukně jsou tu s námi již dlouhé roky, a dokonce existují ženy, které vůbec nenosí kalhoty.

Při správném výběru tak můžete zakrýt své nedostatky a naopak zdůraznit přednosti. Co bude skvěle vypadat na jedné ženě, té druhé nemusí vůbec slušet. Vypasované krátké sukně jsou velmi sexy, ale budou slušet opravdu štíhlým ženám. Odhalují nejen nohy, ale také pas, a proto nejsou pro mnoho žen vhodné. Dámy se silnějšíma nohama ale nemusí zoufat. I pro ně se najdou kousky, které jim budou slušet.

Zdroj obrázku: Freepik

Dávejte si pozor, s čím sukni kombinujete

I když zvolíte správnou sukni, nemusí to znamenat, že máte vyhráno. Sukni musíte doplnit vhodným topem nebo halenkou. Módní svetřík nebo klasická bílá halenka budou tou nejlepší volbou. Dávejte si pozor také na barvy, protože všechno se nehodí ke všemu. Stačí jedna výrazná barva, kterou doplňte bílou, smetanovou nebo jinou světlou.

Pokud patříte mezi ženy, které nemají ploché břicho, můžete zkusit kratší, ale volnější sukni, která bude rozevlátá směrem dolů. Zamaskujete břicho, ale budete vypadat žensky. Do práce nebo na jinou společenskou událost je vhodné zvolit sukni ke kolenům. Působí seriózním dojmem, a pokud zvolíte bílou halenku se sáčkem ve stejné barvě jako je sukně, máte vyhráno.

Zdroj: https://medium.com/@fashinscoop/fabulous-ways-to-wear-your-skirt-for-all-occasions-8efb51c9c274