Woman Measuring Her Waist Showing How Much Weight She Lost Jeans

Každá žena může vypadat štíhle a cítit se božsky. Návrháři radí, jaké triky využít

Zvýraznění určitých bodů ženské postavy rozhodne, zda je žena vnímána jako štíhlá, nebo nikoli. Profesionální návrhářky velmi dobře ví, jak sestavit outfit tak, aby každá dívka či žena vypadala štíhle a lehce. To jsou faktory, které hledá každá, protože žádná nechce vypadat tlustě. Možná tomu nevěříte, ale i větší dámy mohou vypadat štíhle tím, že zdůrazní svá pozitiva a potlačí negativna své postavy.

Hlavní body, na které nesmíte nikdy zapomenout

Každá žena může vypadat v šatech nádherně a štíhle. Musíte ovšem pamatovat na pět bodů, které určují celý vzhled: krk, zápěstí, pas, prsa a kotníky. Návrhářka radí, aby ženy odhalily krk nebo si oblékly oděv, který zdůrazní jejich štíhlost, odhalily zápěstí a ozdobily jej jemnými šperky, zvýraznily svůj pas a prsa a nakonec si vzaly boty odpovídající jejich tělu. Tím vždy docílí štíhlé postavy a budou vypadat velmi žensky.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak postupovat?

Návrháři doporučují pas zdůraznit vždy. Pokud výrazný pas nemáte, můžete si ho takzvaně vyrobit. Stačí opticky zvětšit boky uvázáním pásku kolem nich nebo pomocí ozdob. To se doporučuje hlavně ženám, které nemají přirozeně výrazný pas a zároveň mají úzké boky. Tato rovnováha proporcí pro ně bude pozitivní a bude to vypadat, že mají štíhlý pas, i když ho ve skutečnosti nemají. Tato kouzla zná každý návrhář a mnoho z nich se rádo poradí o své zkušenosti.

Černá barva je vždy dobrou volbou, a to zejména večer. Jistě víte, že černá zeštíhluje. Aby to nebylo nudné, můžete černou nosit zajímavým způsobem. Šifon v kombinaci s kůží nebo vzdušnými materiály zakončenými peřím bude působit velmi netradičně a na večerní šaty se tato kombinace dokonale hodí. Tuto barvu můžete nosit znovu a znovu, ale vždy byste se měli snažit o nějakou změnu, abyste nepůsobili fádně. Experimentujte a sama přijdete na to, co vám nejvíce sedí a v čem vypadáte nejlépe. Černé šaty a jednoduché triky vám ovšem pomohou vždycky.

Zdroj: https://www.trunkclub.com/womens-style/female-body-shapes