poprsi1

Každá žena touží po pevném a zdravém poprsí. Každodenní péče může tento sen splnit

Chcete-li, aby vaše poprsí krásně drželo tvar, stojí za to se o ně každý den starat. Pomoci vám přitom může nejen cvičení, ale také domácí ošetření. Možná vás nikdy ani nenapadlo, že byste se o svá prsa měla starat, ale je to velmi důležité, aby byla krásná a zdravá. Nádherný dekolt chce mít každá žena bez ohledu na to, jakou velikostí se její hrudník pyšní.

Díky tomuto cvičení bude poprsí dokonale držet

Ideální je, když dvakrát denně provedete 10 pohybů paží dopředu a dozadu, až vytvoříte kruh. Skvělé jsou také cviky na posilování prsních svalů. Narovnejte se, zvedněte činky (případně lahve naplněné vodou) a narovnejte je před hrudník. Dlaně by měly směřovat k sobě vnitřními stranami. Poté ruce rozpažte do stran, spusťte činky a jemně ohněte lokty. Vraťte se do základní pozice a opakujte tento cvik nejméně 5krát.

Zdroj obrázku: Freepik

Poté si lehněte na břicho s mírně roztaženýma nohama. Ruce položte před sebe nad hlavu. Napněte všechny břišní i zádové svaly. Mírně zvedněte nohy a ruce z podlahy ve stejnou dobu. Udržujte rovnováhu. Nedívejte se nahoru, ale do země. Vydržte v této poloze, dokud to půjde. Nadechněte se a pomalu dejte ruce a nohy zpět na zem. Opakujte alespoň 5krát.

Stimulujte krevní oběh

Existuje hned několik způsobů, jak můžete podpořit zdraví i krásný vzhled svých prsou. Při koupání střídejte studenou a teplou vodu. Vždy ji přitom zakončete studenou sprchou. Máte-li masážní hlavici na sprše, můžete si udělat vodní masáž. Začněte zpod prsou a provádějte ji krouživými pohyby. Postupujte nahoru a dolů po výstřihu (vždy v tomto pořadí) a vyhýbejte se bradavkám.

Zdroj obrázku: Freepik

Nezapomínejte na regeneraci

Děláte si pravidelně peeling? Nezapomínejte ani na poprsí. Peeling dělejte jednou nebo dvakrát týdně. Smíchejte kávovou sedlinu a lžíci olivového oleje a míchejte asi 5 minut. Poté ji nechte 20 minut odstát. Opláchněte prsa vlažnou vodou a rozetřete na ně připravenou směs. Používejte také zvlhčovací prostředky, ideálně určená přímo na prsa, s vyhlazovacím a posilujícím účinkem pojivové tkáně.

Zdroj: https://www.wikihow.com/Firm-Your-Breasts