Zodiak

Každé znamení zvěrokruhu má své temné stránky, na které by si ostatní měli dávat pozor

Znamení zvěrokruhu o nás prozradí mnohé. A nejedná se přitom jen o pozitivní vlastnosti, každé znamení má ve vínku také temné stránky, které se mohou snadno projevit. Některá znamení tak mohou být nebezpečná nejen sobě, ale také ostatním. V článku si všechny temné stránky představíme.

Berani jsou tvrdohlaví, Blíženci mají dvě tváře

Berani bývají hodně sebevědomí a odhodlaní. Mohou být dominantní hlavně ve vztahu, a to jak osobním, tak profesním. Pokud se dostanou s někým do křížku, měli by si dát pozor, aby svůj názor nevnucovali.

Zdroj obrázku: Pixabay

Býci jdou rádi za svým cílem, někdy pro to riskují až moc. Nemají rádi překvapení, a proto nepřívětivě reagují například na nezvanou návštěvu. Blíženci jsou odjakživa znamením dvou tváří. To platí také o jejich negativních vlastnostech. Blíženci mají rádi zájem ostatních lidí, a mají tak spoustu přátel.

Raci milují lidi a ve vztahu jsou věrní a oddaní. Mohou být ale urážliví a je třeba dávat pozor, co o nich říkáte. Když se jim váš názor nelíbí, dávají to jasně najevo a nevadí jim, kolik je u toho lidí. Lvi se umí dobře mstít, pokud je někdo zradí nebo jim ublíží. Pokud se cítí přehlíženi, dokáží vystrčit drápky a je nutné se před nimi mít na pozoru.

Zdroj obrázku: Pixabay

Váhy jsou skvělými mluvčími, ale určité věci mohou otočit proti vám

Panny si myslí, že jsou neomylné, což není pravda. Snaží se zařídit lidem život tak, aby to vyhovovalo jim samotným. Váhy mohou svými komunikačními vlastnostmi konkurovat například Vodnářům. Jestli ale získají určité informace, nebojí se je použít, pokud by jim „teklo do bot“. Štír je znamení, které je nejvíce kritizované. Jsou kreativní, ambiciózní, ale samozřejmě mají nedostatky, které vyjdou po čase najevo. Jsou totiž nedůvěřiví.

Střelci patří mezi optimistická znamení, proto jsou pro mnoho lidí skvělým společníkem. Lidé v tomto znamení ale mohou být stereotypní. Kozorozi zase očekávají od ostatním více, než dokážou udělat. Vodnáři jsou kreativní, milují dobrodružství, ale někdy jednají jinak než ostatní, na což mohou reagovat negativně. Ryby jsou velmi citlivé, a proto bývají psychicky labilní. I když si na uklidnění dopřejí čokoládu nebo víno, je nutné být připraven na jejich reakce.

Zdroj: https://www.thelawofattraction.com/dark-side-zodiac-sign/