zodiak

Každý chce být ve vztahu šťastný, tato znamení zvěrokruhu však nedokážou vytvořit trvalý vztah

Existují znamení, se kterými žít spořádaný partnerský život je poměrně složité. Dlouhodobé milostné vztahy s těmito lidmi krachují již brzy a soužití je s nimi jako jízda na horské dráze. Skoro každý z nás prahne po krásném vztahu plném lásky. Mnoho lidí si najde partnera, o kterém již v počátcích vztahu tuší, že nebude naladěný na stejné vlně jako dotyčný, ale stále věří v to, že člověka určitým způsobem změní. To je ale špatná teorie. V takovém případě vztah nevydrží dlouhou dobu. Abychom u sebe měli toho správného partnera, je lepší hledat takového, který je nám velmi blízký.

Štír

Štíři umí milovat celým srdcem. Jsou vášniví a fyzická blízkost je pro ně prioritou. Ovšem potřebují od druhé polovičky neustálou pochvalu a zbožňování, což jiné znamení nemusí unést. Nesnesou monotónnost, a pokud ji mají, utíkají. Aby ve vztahu setrvali, potřebují někoho, s kým zažijí nezapomenutelný zážitek.

Zdroj obrázku: Pixabay

Panna

Panny mají na vztah velké požadavky. Chtějí být dokonalé a to samé očekávají i od svého partnera. Stačí jen pouhá maličkost, a Panny jsou zklamané. Velkým pozitivem u Pann je, že s jistotou vědí, co by měl partner dělat. Často se ale stává, že si Panny nikoho nepustí ke svému tělu. A pokud to udělají, trvá to delší čas. 

Kozoroh

Kozoroh je nedůvěřivý, pozor na něj. Takovému znamení trvá poměrně dlouho, než se vám citově otevře. Zpočátku vztahu je uzavřený, chladný a kontroverzní, proto má smůlu na lásku. Pokud si ale s partnerem Kozorohem takzvaně sednete, budete se mít celý život krásně. Podmínkou Kozoroha je, aby si s partnerem měl co říct, aby debata nebyla nepřirozená, ale aby vycházela z nitra každého z partnerů.

Zdroj obrázku: Pixabay

Střelec

Střelec je skvělým kamarádem, nikoli partnerem na celý život. Po chvíli vztahu začne být znuděný a vyhledává další zábavu. Bohužel si Střelci často myslí, že jsou dokonalí a nevidí své nedostatky. Po stránce věrnosti také mírně pokulhávají. Aby byli věrní, potřebují se zamilovat do člověka, který jim dokáže splnit veškeré jejich potřeby.

Lev

Lvi jsou lidé s vysokým charakterem. Ovšem vztah s nimi může být vyčerpávající a mnoho jiných znamení takový vztah nezvládne. Potřebují být centrem pozornosti. Lvi milují lichotky, které v jejich vztahu nesmí chybět. Také potřebují svůj prostor. Pokud se cítí být uvěznění, utíkají.

Zdroj: https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/relationships/love-sex/5-zodiac-signs-who-are-most-likely-to-ruin-their-relationships-and-those-who-hold-on/photostory/81295540.cms