Vyrábame Tričko

Každý může být módní návrhář

Možná některé holčičky, jak byly malé, snily o tom, že budou módními návrháři. I dnes si čas od času nějaká ženy řekne, že v obchodech není přesně to, co chcete. Víte, že existuje způsob, jak si sami můžete vytvořit model podle vašich snů? Stačí mít jen zažehlovací fólie a tiskárnu a můžete si vytvořit své tričko, šaty i jakýkoliv jiný kousek.

By: Tomáš Zeleninský

Bílá trička s fotografiemi

Nejčastěji se zažehlovací papír používá na potisky bílých triček. Jednu dobu bylo velice moderní nosit bílé trička s vlastními fotografiemi svých nejbližších. Každopádně to působí velice milým dojmem, ale tento kousek není vhodný například do práce, zejména pokud máte zaměstnání, které vyžaduje nějaké elegantní či společenské oblečení. A je velká škoda dát spoustu peněz za tričko s potiskem a pak jej nechat ležet ve skříni.

Fotky necháme do alba

Proto je mnohem lepší namísto fotografií zvolit nějaké jiné motivy. Můžete vyhledat na internetu, je spousta zajímavých vzorů, které byste mohli zvolit pro ozdobu svého oblečení. A pokud jste opravdu kreativní, tak si klidně může vytvořit nějaký vlastní motiv. Samozřejmě, že je dobré, abyste mysleli na to, kde chcete tento motiv umístit, aby se ke kousku oblečení hodil to nejen barevně, ale zejména stylově. Velkou výhodou je, že můžete mít opravdu originální kousky oblečení, které nikdo jiný nosit nebude, protože si sami zvolíte nejen oděv, ale hlavně motiv.

Celý šatník podle mě

Další velkou výhodou je, že se nemusíte omezovat pouze na bílá trička, ale naopak zažehlovací papír můžete použít téměř na každý materiál a rozhodně na kteroukoliv barvu, což vám dává spoustu možností. Dokonce velice zajímavě působí, když si koupíte pruhované tričko a do něj ještě vložíte nějaký motiv, ale musíte si dávat pozor, abyste to nepřehnali, aby to pak nepůsobilo kýčovitě.

Perfektní dárek

Díky zažehlovacímu papíru, můžete mít perfektní dárek pro své blízké anebo i pro kamarádky či do tomboly a podobně. Můžete darovat vlastní originální tričko, ale stejně tak můžete jako dárek někomu věnovat třeba jednobarevné tričko a papír, aby si sami mohli vyrobit něco originálního.

Móda je hravá

Vzhledem k tomu, že vytvořit si tričko tímto způsobem není nic nebezpečného ani náročného, klidně to můžete využít jako módní zábavu pro své děti. Jen se zažehlením motivu přímo na tričko jim buďto pomozte anebo to raději udělejte sami, ale rozhodně je pro děti zábavné a zajímavé ozdobit si vlastní oblečení, zejména pokud chodí do školy a mohou se se svým výtvorem pochlubit svým spolužákům.

Móda je proměnlivá, ale také hravá. Existuje spousta možností, díky kterým si můžete vytvořit vlastní moderní kousky a jedním z nich je právě zažehlení různých potisků, tak to vyzkoušejte.