Obrázek1

Kde oslavit „zimní“ narozeniny?

Narodili jste se v zimě a mrzí vás, že nemůžete uspořádat narozeninovou zahradní party? Nebuďte smutní. Zlepšete si náladu našimi tipy. Inspirujte se, jak oslavit narozeniny, i když je venku pod nulou. Vaše narozeninová oslava bude nezapomenutelná pro vás i vaše blízké!

Neotřelé tipy na oslavu narozenin v zimě

Narozeniny v zimě mají své kouzlo. Do narozeninové oslavy můžete zapojit zimní radovánky nebo se v přáteli schovat ve wellness centru s výhledem na zasněžené hory. Kde uspořádat zimní oslavu?

Narozeninový den na lyžích

Vychytejte s přáteli slunečné počasí a udělejte si den na lyžích jako v italských alpách. Během pár hodin se přemístíte na hory, kde si užijete zábavu na lyžích a večerní party s kapkou něčeho ostřejšího. Takovou oslavu v létě nezažijete!

Relaxace ve wellness

Zima vybízí k zahřátí a relaxaci ve wellness centru. Pronajměte si na několik hodin privátní wellness nebo rovnou vyrazte na víkendový pobyt do wellness hotelu. Můžete to tam pořádně rozjet a zkombinovat odpočinek s lyžováním, bobováním a dalšími aktivitami.

Večer plný deskových her

Deskové hry nejsou jen doménou dětí. Vyberte strašidelné, zábavné a logické deskové hry pro dospělé a uspořádejte soutěž o nejlepšího hráče deskových her. Oslavu narozenin zpestřete světélkujícími řetězy, skvělým jídlem a příjemnou hudbou.

Filmový maraton

Udělejte u vás doma atmosféru jako v kině včetně popcornu, nachos a coly. Promítejte hororové narozeninové filmy a prokládejte je prohlížením vašich společných fotek. Sledujte filmy do brzkých ranních hodin a každou nervy drásající scénu pořádně zapijte.

Hurá na bowling!

Uspořádejte s partou přátel narozeninový bowlingový zápas a najděte soukromí v přilehlém salónku. Vítěz dostane od oslavence odměnu – polibek, láhev vína nebo nejdražšího panáka z nápojového lístku. Objednejte pohoštění, které vám dodá sílu do dalších her!

Co nesmí chybět? Narozeninová trička!

Co by byla narozeninová oslava bez zábavy a smíchu? Pobavte oslavence vtipnými tričky k narozeninám. Obléknout si je mohou i hosté, kteří si na trička mohou nechat potisknout fotku oslavence nebo jeho hlášky. Velmi povedená jsou narozeninová trička podle ročníku a s událostmi, které se odehrály v roce narození oslavence. Buďte kreativní a originální!

Vtipná trička k narozeninám, zimní radovánky, chutné jídlo, zábava: narozeniny v zimě nemusí být ani trochu nudné a důvodem ke smutku, že není léto. Užijte si narozeniny v zimních měsících a těšte se to, co vám tyto zimní měsíce přinášejí. Lidé narození v létě vám budou závidět!