Dsc 7710.tif

Když se zamilujete do svého zetě

DSC_7710.TIFLáska k zeťovi může přinést spousty, ale opravdu spousty nepříjemností a to hlavně proto, že pokud se do něj zamilujete, půjdete proti svému vlastnímu dítěti. Proto je tento stav ojedinělý, ale nikoliv výjimečný. Někdy jsou situace opravdu zapeklité a tato rozhodně mezi ně patří.

Velmi zvažte to, jestli opravdu váš zeť je tím pravým a jestli skutečně jste ochotna narušit rodinné vztahy právě kvůli zeťovi. Pokud se tak již stane, snažte se být pouze milenkou a dělejte vše proto, aby vaše dcera nic nezjistila. Bylo by to pro ni velmi těžké, protože by byla v pozici, kdy ji nejen zradil muž, ale i vlastní matka.

Jestliže ale chcete být po boku svého zetě jako jeho oficiální přítelkyně, pak se doma připravte na pořádné peklo. Chcete být skutečně šťastná za cenu toho, že vaše dítě bude nešťastné? Opravdu vám to stojí za to? Pokud ano, tak do toho jděte, ale připravte se na to, že vás rodina bude nenávidět. Pokud ne, raději zůstaňte stát nohama pevně na zemi. Jestliže se rozhodnete společně žít se svým zetěm, tak se připravte také na to, že jestliže vám vztah nevyjde, nebudete mít za kým z rodiny jít, nebo si budete muset před svou rodinou nasypat pořádně popel na hlavu.

Někdy srdci prostě neporučíte a dostanete se tak do velmi složité situace. Možná je v tomto případě dobré zajít si za psychologem a poradit se s ním o tom, jak celou situaci řešit a jak se k tomu celému postavit. Jak šetrně rodině vysvětlit co a jak. Tato situace je totiž o dost složitější, než situace, kdy dochází k běžnému rozchodu a k tomu, že vzniká nový vztah mezi nerodinnými příslušníky. Proto není snadné to celé vyřešit. Je velice důležité vědět, jak celou situaci rodině oznámit a jak to zařídit tak, aby se vše v dobrém vyřešilo, i když v dobrém se to vyřeší asi jen těžko. Tato situace není rozhodně záviděníhodná.