Tired Runner

Když se žena zamiluje do mladšího muže

By: Rennett Stowe

Stát se to samozřejmě může a někdy je muž mladší i o více jak 10 let. Pokud je láska opětovaná, tak si jí užívejte, dokud je tomu přáno. Ničemu se nebraňte, protože jak se říká, žijeme jen jednou a měli bychom si tedy užít života tak, abychom se v něm učinili co nejvíce šťastnými. Ano v koutku duše je třeba počítat s tím, že to asi nebude na pořád, ale dokud to jde tak si to užívejte se vším, co k tomu patří. Uvidíte, že se váš život alespoň na krátkou chvilku celý kompletně otočí a i vy se budete připadat mladší.

Budete o sebe dbát a budete přemýšlet o tom, co si vzít na sebe, jak vypadat co nejlépe a váš věk se taktéž posune o něco blíž, než tomu bylo doposud. Užijte si krásné chvilky plné zamilovanosti, kdy si budete připadat lépe, než kdy jindy a to především proto, že o vás má zájem mladší muž.

Toto musí lichotit každé ženě. Znamená to totiž, že je přitažlivá a krásná. Co vás však bude ničit, je mladší konkurence a proto se na ní nikterak nesoustřeďte a žijte současností. Užívejte si toho co je tady a teď.

Je jasné, že pokud je vám již více a máte vlastní děti, tak s novým partnerem jistě do dětí již nepůjdete. Možná děti sám má a tím líp pro vás. Pokud ale ne, bude po nich určitě dřív nebo později toužit. Na to je třeba myslet. Proto si skutečně užívejte to, co je teď, nikoliv to, co vás čeká později. Nad tím nepřemýšlejte, protože byste se pouze trápila.

Později může přijít někdo jiný, s kým vám taktéž bude dobře, ale už nemusí být nutně mladší. Neposlouchejte výčitky vašich kamarádek a známých, kteří vám budou připomínat to, že jednou spláčete nad situací. Je jasné, že s tím tak trochu musíte poč ítat a tak jim to také sdělte. Pověste, že žijete současností a že jisté není nikde nic a tak nemá cenu se tím teď jakkoliv trápit.