Kosmetika, kterou ocení většina mužů

Možná jste již zaznamenaly, že se v naší zemi objevily docela početná barber studia, kde je náležitě postaráno a vzhled mužů i jejich pohodlí. Při péči o vlasy či vousy si mohou vychutnat kávu a další nápoje, relaxovat, je jim dopřán skvělý komfort. . Kvalitní kosmetika na vousy i vlasy, ale také celé tělo, je k dostání v barber shopu. Ať už si váš muž zakládá na svých vousech nebo účesu, rád příjemně voní, kosmetikou z tohoto „krámku“ jej zaručeně potěšíte.

Pro krátké i delší vousy

Jestliže jde váš partner s dobou, možná aktuálně nosí strniště, delší plnovous, nebo knírek. Vousy jsou teď trendy a je potřeba se o ně náležitě starat. Na různě dlouhé vousy můžete použít vosk, olej nebo třeba balzám na vousy. Kosmetika na vousy z barber shopu neslepuje, nezanechává pocit mastnoty, nechtěného lesku a pečuje jak o vousy, tak o pokožku.

Podíváme-li se kupříkladu na Arcadian Conditioning Cream – krém pro vousy, vlasy a pleť zjistíme, že lze jeden přípravek různě využít. Tento všestranný vyživující krém pomáhá hydratovat pleť, drsnou kůži, ale také suché vousy, stejně tak vlasům pomůže vrátit objem a hustotu. Hodí se pro všechny typy vlasů, vousů a pleti. Díky tomu, že je zcela nemastný, není potřeba jej oplachovat vodou.

Dejte na odiv své vlasy

Aby pánové neměli potřebu schválně schovávat své kadeře pod čepicí, pomůže jim vlasová kosmetika. Kupříkladu pasta na vlasy se jednoduše aplikuje, skvěle fixuje, vlasům umí dát přirozenou texturu, matný vzhled, a také příjemnou vůni. A jde-li vám o přírodní původ kosmetiky, vězte, že Shear Revival – Northern Lights Matte Paste je vyrobena z 98 % z rostlinných ingrediencí. Nejlepší je aplikovat jej na suché vlasy. Po celý den bude flexibilní a večer se jednoduše vymyje šamponem.

Udělejte radost svému partnerovi a překvapte jej kosmetikou z barber shopu. Uvidíte, že budete spokojeni a rádi se sem budete vracet.