Woman Hand Checking Lumps Her Breast Signs Breast Cancer

Krásná a pevná prsa může mít každá žena. Jednoduché cviky a správná péče dokážou divy

Jestli chcete mít pevné poprsí, které bude vypadat pořád stejně i za několik let, nebo dokonce po porodech, je nutné začít s jeho posilováním včas. Dbejte o svá prsa každý den pomocí cviků. Uvidíte, že po několika týdnech budou vaše prsa pevnější a rozhodně budou působit mladistvějším dojmem. Oceníte to nejen vy sama…

Zkuste cviky na posílení prsou

Dvakrát denně můžete provádět cvičení na prsa. Stačí dělat 10 švihů paží vpřed a vzad a udělat z nich kruh. Cvičení můžete dělat kdykoliv během dne a nejste omezeni ani žádným místem. Navíc je rychlé hotové, a tak skončila doba výmluv, že na sebe nemáte čas. Můžete také zkusit opravdové posilování. Narovnejte se, zvedněte činky nebo pet lahve naplněné vodou a narovnejte je před hrudníkem. Dlaněmi miřte k sobě vnitřními stranami. Rozpažte do stran, spusťte činky a pokrčte lokty.

Jednou za čas byste svým prsům měli dopřát kvalitní péči. Stačí si jednou dvakrát týdně udělat domácí peeling, který můžete snadno vyrobit z domácích surovin. Hodit se bude například kávová sedlina, olivový olej, hnědý cukr nebo jiné suroviny, které máte doma. Kávovou sedlinu smíchejte s trochou oleje, třete pět minut kolem prsou a nechte pak 20 minut působit. Opláchněte vlažnou vodou a nezapomeňte na hydratační krém.

Zdroj obrázku: Freepik

Hydratační přípravky volte opatrně

Hledejte vždy takovou kosmetiku, která je vhodná právě na oblast prsou. Je tam velmi citlivá a tenká pokožka. Hodí se například kosmetika s trochou arganového oleje, ale také s kofeinem, elastinem nebo vlašskými ořechy. Vitamin E zase stimuluje krevní oběh a dokáže pokožku posílit.

Provádět můžete také vodní masáž, kdy budete střídat teplou a studenou vodu. Vodní masáž provádějte krouživými pohyby a začínejte odshora dolů. Vyhněte se přitom bradavkám. Masírovat můžete i prsa samotná. Pravidelnou masáží si můžete prsa nejen posílit, ale zbavíte se také strií nebo jiných problémů na pokožce.

Zdroj: https://www.healthline.com/health/how-to-get-perky-boobs