Krásný pas může mít každá žena. Stačí schovat nedokonalosti a zvolit šikovné doplňky

Mnohé ženy trápí, že mají nevýrazný pas, jiné se zase mohou chlubit tím, že ho mají dobře viditelný. Stačí ale zvolit správné oblečení a zvýraznit pas si může každá žena. Některé se ale bojí výraznější barev nebo stylů, a proto jsou odsouzeny k tomu, že jejich postava nebudete nikdy vypadat dobře.

Jak docílit nejlepšího efektu, co se pasu týče?

Jestli milujete sukně, měli byste zvolit áčkový střih, který sice rozšiřuje boky, zároveň ale nechá vyniknout vašemu pasu. Výrazně rozšířené sukně jsou velmi oblíbené hlavně u štíhlých žen. Pas v nich bude vypadat užší. Nemusíte se přitom obávat, že oblečení nebude vzdušné. Nebude přidávat ani kilogramy navíc.

Kalhoty s vyšším pasem opticky přidají několik centimetrů na výšce, ale ve prospěch budou také svislé proužky, které jsou velmi oblíbené a prodlužují nejen spodní část těla. Kalhoty prodlouží nohy, zvýrazní kromě pasu také boky a pevný zadek. Do kalhot si dejte tričko, které mějte pořád zastrčené. Tunika s elastickým páskem bude vhodná pro ženy, které se chtějí oblékat elegantně. Navíc tím získáte pocit, že máte štíhlejší pas a snadno zamaskujete větší bříško.

Zdroj obrázku: Freepik

Zkuste využít malých doplňků

Volánky, které máte na halence, mohou hezky působit, ale pouze v případě, že jsou zvolené jemné detaily. Mohou skrýt tukové zásoby kolem pasu, můžete je zkombinovat s vysokými kalhotami. Pokud ale máte na halence příliš mnoho materiálu, můžete bohužel docílit opačného efektu a vypadat ještě větší, než jste.

Zkusit můžete také malý trik pomocí úzkého pásku. Ten se používá hlavně u šatů, pas bude vypadat štíhlejší a celkově se vám zvýrazní celá postava. Poprsí budete vystavovat na odiv, stejně jako pěkně klenuté boky. Cílem bude postava, která bude mít tvar přesýpacích hodin. Velmi ale záleží na tom, jak se v daném oblečení budete cítit vy sama.

Zdroj: https://einthew.com/blogs/tips-by-enemy-in-the-wardrobe/fashion-for-any-shape-how-to-highlight-your-best-features