Krásný úsměv můžete mít i vy!

By: Rupert Taylor-Price

Kdy naposled jste měli úsměv od ucha k uchu a užívali si, že můžete svému okolí ukázat své krásné zuby? Většina populace v České republice bohužel nemá ukázkový chrup. Již od útlého věku nás provází nejrůznější zubní kazy a další problémy. Pak také často podléháme nešvarům, které se na kráse našich zubů taktéž podepisují – pijeme černou kávu nebo červené víno, kouříme atp. Mnoho z nás se také narodí s nerovným chrupem. Všechno to se však dá vyřešit a vy můžete mít krásný úsměv, za který se nebudete muset stydět. A co víc! Vy se jím budete moci i chlubit. Například se špatným postavením vašich zubů si snadno poradí na ortodoncii Praha.

Ortodoncie je zubní oddělení, kde vám vyrovnají zuby pomocí korekčních pomůcek – tzv. rovnátek. O rovnátcích, zejména u dospělých, panují velké fámy. Nemusíte si dělat žádné zbytečné obavy. Dnešní rovnátka jsou skutečně moderní, a když nebudete chtít, nemusí být ani příliš viditelné. Délka léčby je však velmi individuální. Prognózu vás samozřejmě lékař sdělí po prvním vyšetření. Nyní se ale vraťme zpět k dalšímu neduhu našich zubů – a to je zažloutnutí či skvrny na zubech. Řešením je bělení zubů Praha, kde vám odborně zuby vybělí a vy tak nemusíte mít obavy, že by došlo k jejich poškození. Při domácím bělení zubů si můžete velmi rychle poškodit zubní sklovinu a tak vám tento způsob opravdu nedoporučujeme. Je mnohem lepší svěřit se do rukou odborníků.

Profesionální bělení zubů provádí na soukromé zubní klinice Prague Dental Clinic. Výsledkem budete opravdu nadšení. Tato klinika nabízí komplexní služby a tak zde kromě bělení zubů můžete navštívit také oddělení ortodoncie, záchovné stomatologie, stomatochirurgie, implantologie, parodontologie, dentální hygienu atd. Vše pro vaše zuby najdete pod jednou střechou. Bližší informace naleznete na internetové adrese www.praguedentalclinic.cz. Nebojte se rozdávat úsměvy na všechny strany!