white-leather-loafers-shoes-women-s-fashion

Lak na vlasy rozzáří obuv, ochrání ji před vlhkem a zabrání rozvazování tkaniček

I když se jedná o velmi nestandardní řešení, postřik obuvi lakem na vlasy přináší mnoho výhod. Tento prostředek rozzáří obuv a vytváří na ní ochrannou vrstvu a navíc funguje dobře i v případě častého rozvazování bot. Použití je velmi jednoduché, ale účinné.

Proč právě lak na vlasy?

Lak na vlasy je velmi univerzální prostředek, který pomáhá pečovat o oblíbenou obuv. Nastříkáním na vnější vrstvu se na botách vytvoří ochranná vrstva. Je to ideální řešení v případě deštivého počasí nebo trvale usazované soli během zimy. Kromě toho pokud nastříkáte lak na vlasy na vnitřní stranu obuvi, zabráníte zabarvení ponožek a nohou. Izolační vrstva zajistí, aby barvivo neproniklo do materiálu nebo kůže.

Pokud vám došel speciální lak na boty a potřebujete udělat dojem, nemusíte se bát. Jednoduše nastříkejte elegantní obuv lakem na vlasy. Tímto způsobem rozzáříte své boty a dodáte jim elegantní lesk. S těmi, které jsou vyrobeny ze semiše nebo textilních materiálů, můžete zacházet stejným způsobem.

Zdroj obrázku: Freepik

Osvědčený patent na tkaničky

Pokud vás trápí kluzká obuv, postříkejte podrážku tímto produktem. Lak na vlasy pomůže vytvořit protiskluzovou vrstvu, která vás ochrání před pádem. Máte-li neustálý problém a vaše tkaničky na botách jsou stále rozvázané a vás už nebaví se neustále ohýbat, nemusíte zoufat. Nic není jednodušší než znovu použít zázračný lak na vlasy. Díky tomu získají lepší přilnavost a nebudou se neustále rozvazovat.

Totéž řešení platí i u bot, které mají místo šňůrek zip. Ze vzdálenosti několika centimetrů postříkejte upevnění obuvi. Ošetření se nejlépe provádí venku, protože lak na vlasy má silné aroma, které může podráždit dýchací cesty. Také si dávejte pozor na oči a obličej, protože by mohlo dojít k vážnému poranění. Pokud můžete, nasaďte si i ochranné rukavice abyste si zbytečně nepostříkali ruce.

Zdroj: https://homehacks.co/50-awesome-uses-hairspray-around-home/