zodiak

Láska na vlnách hvězd: mezi některými znameními zvěrokruhu to letos bude pořádně jiskřit

Jakému znamení letos astrologie předpovídá velkou lásku? Astrologie nezná pojmy dobrý nebo špatný, ale pouze těžší a jednodušší. Zjistěte, mezi jakými znameními to v letošním roce bude jiskřit a jaké znamení má největší pravděpodobnost, že zažije lásku snů. Nepromarněte své šance, buďte konečně šťastní a zamilovaní. Jednoduše se nechte milovat někým, kdo si vás zaslouží a kdo se k vám bude hodit.

Zdroj obrázku: Pixabay

Znamení, která k sobě pasují jako ruka a rukáv

Znamení, která k sobě pasují, řadíme do kategorie slunečních znamení. To znamená, že jedno znamení se k tomu druhému hodí jako magnet k magnetu. Jejich láska je silná a vytrvalá – funguje na sto procent. Ale pozor na to! V takovém krásném vztahu bývá vždy skrytý malý háček. Pokud se vám tento háček podaří rozmotat, můžete se těšit z lásky na celý život. Pokud ho ale přehlédnete již v počátcích, vztah nebude mít dlouhého trvání. 

Zdroj obrázku: Pixabay

Která znamení to jsou?

Ideálními znameními, která k sobě pasují, je například Býk a Blíženec. Tvoří velmi krásný pár, který může zažít jiskřivý vztah plný lásky a něhy. Ovšem může ztroskotat na blíženeckém poznávání a nestálosti. Blíženec totiž potřebuje stále něco nového, poznávat nové lidi a nesnáší nudu. Na druhou stranu Beran je velký egoista a to se Blížencům nelíbí. Další šťastné znamení bude letošní rok podporovat Býky a Raky. Jedná se o dva romantiky zvěrokruhu. Pokud Rak zvládne býčí pohodlnost, až lenost, budou se mít společně krásně a budou šťastní. Rak na druhou stranu někdy nedokáže ovládnout svou náladovost, proto potřebuje Býka, který je v takovém ohledu chápavý. Dalším znamením letošního roku je Lev a Štír. Intelektuálně založený vztah mohou zažít Panny a Blíženci – jedná se o dvě znamení, která se dokáží podpořit a společně dobývat svět. Obě znamení milují nomádství a poznávání světa. Takže pokud vyrazíte na několik měsíců na cesty s notebookem v ruce, budete dokonalá dvojka, která se na cestách podpoří. 

Zdroj: https://www.brides.com/love-horoscope-by-zodiac-sign-5096885