Cute Couple Hugging Smiling Their New Home

Láska podle hvězd: tato znamení zvěrokruhu jsou jako stvořená pro dlouhodobý vztah

Partnerské vztahy jsou tak individuální a mají tolik jedinečných momentů a odlišností, že by se jimi mohla zabývat samostatná vědní disciplína. Mít stabilní, dlouhodobý vztah je snem nejen mnoha žen, ale možná poněkud překvapivě i mužů, a pokud jste v tom dosud nebyli úspěšní a vaše vztahy končily dříve, než jste chtěli, je možná načase zkusit i jinou metodu hledání partnera. Nic vám přece nebrání podívat se i ke hvězdám a zkusit najít někoho, kdo je již okamžikem svého narození do určité míry předurčen k tomu, aby toužil po tomtéž co vy.

Znamení Berana (Aries, 21. 3. – 20. 4.)

Lidé narození v tomto znamení sice bývají dominantnější, s čímž je třeba počítat, na druhou stranu jsou však věrní a připravení prožít celý život s jedním partnerem po svém boku. Důležitý je pro ně vzájemný respekt a společné zájmy a životní cíle. Pokud takového člověka najdete a budete si vzájemně vyhovovat, je velice pravděpodobné, že vám vztah vydrží. Velkým plusem je, že mají ve svém životě pořádek a vědí, co chtějí. Zároveň k sobě potřebují člověka, který umí utlumit jejich občas vznětlivou povahu.

Zdroj obrázku: Freepik

Znamení Býka (Taurus, 21. 4. – 21. 5.)

Pokud se zhlédnete v člověku narozeném v tomto znamení, počítejte s jeho tvrdohlavostí, která je pro znamení Býka typická. Na druhou stranu však získáte partnera, který bude organizovaný, vytrvalý a rozumný. Má velký smysl pro stabilitu, což se týká i partnerských vztahů. Lidé narození ve znamení Býka jsou věrní a mohou působit poněkud tvrdě a chladně, ale sami zjistíte, že je to jen jejich ochranná slupka.

Znamení Raka (Cancer, 22. 6. – 22. 7.)

Stabilita vztahu samozřejmě nebude jediné kritérium, podle kterého budete hledat svou budoucí partnerku nebo svého partnera, záleží také na vaší povaze a preferencích. Pokud k sobě chcete člověka vřelého a plného citu, pro kterého bude váš vztah a budoucí rodina na prvním místě, bude pro vás zřejmě vhodný člověk narozený ve znamení Raka. Tito lidé jsou však dost citliví a není nijak těžké je zranit.  

Zdroj: https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/relationships/love-sex/your-needs-vs-wants-in-a-relationship-according-to-your-zodiac-sign/photostory/86840989.cms