Lázně Poděbrady

physiotherapy-567021_640

Lázně Poděbrady, známé jako lázně se stoletou tradicí. Pro srdce, štíhlou linii, nemoci oběhového systému, nemoci pohybového aparátu i celkové zdraví. Nejen relaxace, ozdravné účinky a odborná zdravotní péče láká turisty do tohoto krásného lázeňského městečka. Své udělá i příjemné prostředí, historická kolonáda obklopena lázeňským parkem, útulné kavárny a elegantní restaurace na břehu řeky Labe.

 

Relaxace a zdraví na prvním místě! Po každodenním chození do práce, ranním stresu a absenci snídaně, někdy i obědu se ozve zdraví. V lepším případě pouze únava a stres. Dost! Zasloužíte si odpočinek, který se vám dostane v poděbradských lázních. Pro každého je k dispozici pobyt na míru. Dámský víkend, relaxační pobyt, pobyt beauty, mořské pohlazení a další typy pobytů, u kterých se náležitě odreagujete. Nechybí ani kosmetické zákroky, kadeřnictví, manikúra, pedikúra a kosmetika. Bude o vás postaráno. Můžete vyrazit s rodinou, partnerem nebo kamarádkami. Především, vydejte se do Poděbrad se Spa.cz a uvidíte, že nebudete litovat!

 

Během dne či večera vyrazte na poklidnou kolonádu, která je obklopena zelení lázeňského parku. Poseďte, projděte si, zkrátka relaxujte. Navštívit můžete také zajímavé historické památky, které město skýtá. Za návštěvu rozhodně stojí pomník Jiřího z Poděbrad a historický poděbradský zámek, který se stal významnou dominantou města. Kuriozitou Poděbrad jsou květinové hodiny, které lákají turisty z celé České republiky. V okolí se potom vyskytují i další zajímavé památky, které můžete během svého pobytu navštívit.

 

Svůj pobyt si zpříjemněte ochutnávkou tradičních lázeňským oplatek, které si lze dát v každé kavárně. Kolonádu lemují také elegantní restaurace s možností romantické večeře při svíčkách. S úderem osmé hodiny večerní se pouští příjemná hudba a kolonáda začíná znít všemi tóny. Tanec s kamarádkou nebo partnerem je nutností! Užívejte si pobyt v lázních na maximum. Rezervujte si místo v poděbradských lázních ještě dnes a užijte si lázeňskou pohodu. Hýčkejte se!