Lepší a procítěnější sex může zažít každá žena. Správná příprava udělá divy

O tom, že sex pojí partnerský vztah, jistě není pochyb. Má také ale vliv na mnoho dalších aspektů našeho života. Bude tedy důležité, abyste se postarali o jeho pravidelnost a kvalitu. Splňte tyto tři podmínky a budete prožívat úspěšný sexuální život, budete zdraví a v partnerském životě spokojení.

Ve správnou chvíli

Nenuťte se do sexu, pokud jej nechcete. Musíte být dobře naladění a chtít sex oba. Neplánujte dny, kdy ke spojení musí dojít. My ženy jednoznačně musíme zahájit sex ve správný okamžik. Sex byste měli mít alespoň dvakrát do týdne. Muži potřebují sex pravidelně, takže bychom neměli zapomínat na určitou pravidelnost. Můžete se společně těšit například na pátek, udělat si hezký večer a hezky si vše naplánovat. Pamatujte si, že byste měli mít sex tak, aby vás bavil a naplňoval.  

Zdroj obrázku: Freepik

Příprava je také důležitá

Nemyslíme tím oholit si nohy a navonět se. To je ovšem také důležité a díky takové přípravě se cítíme pohodlně, ale máme na mysli přípravu těla, abychom se cítili krásně a uvolněně. Nejlepším řešením tedy bude prokrvení těla. To provedete tak, že budete pravidelně cvičit. Jezdit na kole nebo cvičit jógu. To už ovšem záleží pouze na vás. Vaše tělo bude prokrvené, což způsobuje správné napětí, ale i pružnost a prokrvení pohlavních orgánů. Zapamatujte si to, protože pokud bude vaše tělo prokrvené a připravené, můžete prožívat intenzivnější sex. Také nezapomínejte své tělo před sexem připravit. Vykoupejte se, oholte si nohy, abyste se cítili dokonale a svěže.

Zdroj obrázku: Freepik

Chvíle po sexu

Nevstávejte ihned po sexu z postele. Zůstaňte ležet a obejměte se! Nemusíte mluvit, jen ležte a dotýkejte se svých těl. Rozhodně se nevyptávejte na prožitky, nyní jsou slova zbytečná. Víte, proč byste se měli po sexu dotýkat partnerova těla? Protože při styku se vyplavuje hormon štěstí zvaný oxytocin, který vyvolává potřebu být v kontaktu s milovanou osobou. Mozkové centrum je tak stimulováno a cítíte se šťastně. To stejné se děje například, když jíte čokoládu. Ovšem u sexu je prožitek vyšší.  

Zdroj: https://www.health.harvard.edu/healthbeat/11-ways-to-help-yourself-to-a-better-sex-life