Cellulite1

Letní sezona se blíží, nejvyšší čas vrátit tělo do formy. Dejte celulitidě sbohem

Léto i plavková sezóna se nezadržitelně blíží, a tak je čas vrátit své tělo do formy. Pokud vás trápí celulitida na stehnech či hýždích, je nutné věnovat těmto partiím zvláštní pozornost a pomerančové kůže se zbavit. Jak to ale udělat? Vyzkoušejte účinné domácí procedury, za které nezaplatíte velké peníze a zároveň bude vaše tělo zase krásné a fit.

Nikdo není dokonalý

Když si stoupnete před zrcadlo, jistě se všimnete několik partií nebo maličkostí, které byste chtěli na svém těle změnit. Myslete na to, že nikdo z nás není dokonalý. Každý člověk má na sobě nějaký kus těla, se kterým není úplně spokojený. Právě v originalitě a jedinečnosti každého z nás je skutečná krása. Zkuste se proto zaměřit také na ty partie, které na sobě milujete a nesuďte se tolik.

Zdroj obrázku: Pixabay

Pokud ale přece jen existuje část těla, se kterou nejste spokojeni, a víte, že je čas na změnu, udělejte ji. Většinou se jedná právě o pomerančovou kůži neboli celulitidu. Ta se nevyhýbá většině ženám kvůli ukládání tuku v problematických partiích.

Naplánujte si boj proti celulitidě

Naštěstí se tento boj proti celulitidě dá vyhrát. Rozplánujte si čas na sebe a věnujte svým problematickým partiím denně několik minut po dobu dvou týdnů. Každý den si krouživými pohyby masírujte problematické partie, určitě nezapomeňte na stehna nebo hýždě. K masírování použijte drsnou rukavici vhodnou na peeling.

Zdroj obrázku: Pixabay

Dalším skvělým a účinným lékem proti celulitidě je studená voda. Po každém sprchování proto nezapomeňte části těla s celulitidou sprchovat studenou vodou. Aby byla vaše dvoutýdenní kúra co nejvíce účinná, zařaďte také vhodný doplněk stravy. Připravte si každý den tři sklenice vody, do které přidáte citronovou šťávu a kajenský pepř. Tento druh pepře je účinným pomocníkem proti celulitidě.

Nezapomeňte na důkladný peeling

Pokud máte čas na péči o své tělo, můžete zařadit také kvalitní a účinný peeling. Připravte si pleťové mléko spolu s kávovou sedlinou a touto směsí každý den masírujte problematické partie. Díky drsné konzistenci se zbavíte všech odumřelých buněk na kůži. Stejně tak pomůže cukr s medem, hroznový olej nebo mandlové máslo.

Zdroj: https://www.webmd.com/beauty/ss/slideshow-cellulite-pictures-causes-myths-and-treatments