Letošní rok vsaďte na krátký účes. Moderní střih omladí a netradiční barva dodá šmrnc

Obecně lze říct, že letošní sezóně vládnou účesy krátké, tedy mikáda i kratší sestřihy. Nyní můžete načerpat inspiraci, která vám pomůže v rozhodování. Než se příště vydáte ke kadeřnici, budete mít jasnou představu o střihu.

Módní typy účesů pro rok 2022

Zde je přehled zajímavých a slušivých účesů, které sednou většině žen:

  • Bob: Je velmi módním sestřihem již pěknou řádku let. Své místo si tak vybojoval i v letošní sezóně. Účes spočívá v tom, že vlasy jsou na týlu hlavy kratší a na temeni delší. Údržba takové hřívy je velmi snadná a praktická.
  • Mikádo do podkovy: Je taktéž mezi dámami oblíbené. Má schopnost velice dobře omladit. Vlasy jsou vzadu krátké a kolem obličeje delší.
  • Krátké mikádo s rovnou ofinou: Vzpomínáte si na to, když jste jako malé holčičky nosily mikádo s rovnou ofinou? Tak takový střih je právě moderní! Vyzkoušejte ho a o několik let omládnete!
  • Mikádo s patkou: Působí tak trochu rebelsky a může rozčilovat dámy, které potřebují jasný výhled a nesnáší vlasy v očích. Jenže i tento účes je trendy! A vypadá velmi rozpustile, až sexy. Přitáhněte pohledy pánů!
Zdroj obrázku: Freepik

Další kadeřnické tipy na módní účesy pro letošní sezónu

Letošní hitem je údajně i dlouhá kštice přebarvená z hnědé či tmavé na blond. U kořínků však zůstává vlastní barva. V tomto smyslu se raději svěřte zkušené kadeřnici a nepouštějte se sami do žádných experimentů. Nemuselo by to dobře dopadnout. „Frčet“ budou i polodlouhé vlasy česané na stranu. Pěšinka uprostřed je ovšem také moderní a nic s ní nezkazíte. Kromě jiného se vrací do módy i zdobení kštice pomocí nejrůznějších šátků a sametových šál. Pusťte se tedy do zkrášlování a vyrazte do ulic jako hvězda!

Jaké barvy vlasů budou v kurzu?

A na závěr si ještě řekněme, jaké barvy budou letos v kurzu. Pokud chcete zaexperimentovat, určitě vsaďte na jasně stříbrnou, popelavou blond anebo stříbrné a šedé melíry. Moderní pak bude i měděný odstín.

Zdroj: https://www.allure.com/gallery/best-spring-haircut-hairstyle-trends