Summertime Mature People Age Leisure Concept Outdoor Shot Stylish Caucasian Woman Pensioner With Gray Short Hair Wearing Yellow Cardigan Relaxing Wild Nature With Smile

Letošní rok vsaďte na krátký účes. Moderní střih omladí a netradiční barva dodá šmrnc

Obecně lze říct, že letošní sezóně vládnou účesy krátké, tedy mikáda i kratší sestřihy. Nyní můžete načerpat inspiraci, která vám pomůže v rozhodování. Než se příště vydáte ke kadeřnici, budete mít jasnou představu o střihu.

Módní typy účesů pro rok 2022

Zde je přehled zajímavých a slušivých účesů, které sednou většině žen:

  • Bob: Je velmi módním sestřihem již pěknou řádku let. Své místo si tak vybojoval i v letošní sezóně. Účes spočívá v tom, že vlasy jsou na týlu hlavy kratší a na temeni delší. Údržba takové hřívy je velmi snadná a praktická.
  • Mikádo do podkovy: Je taktéž mezi dámami oblíbené. Má schopnost velice dobře omladit. Vlasy jsou vzadu krátké a kolem obličeje delší.
  • Krátké mikádo s rovnou ofinou: Vzpomínáte si na to, když jste jako malé holčičky nosily mikádo s rovnou ofinou? Tak takový střih je právě moderní! Vyzkoušejte ho a o několik let omládnete!
  • Mikádo s patkou: Působí tak trochu rebelsky a může rozčilovat dámy, které potřebují jasný výhled a nesnáší vlasy v očích. Jenže i tento účes je trendy! A vypadá velmi rozpustile, až sexy. Přitáhněte pohledy pánů!
Zdroj obrázku: Freepik

Další kadeřnické tipy na módní účesy pro letošní sezónu

Letošní hitem je údajně i dlouhá kštice přebarvená z hnědé či tmavé na blond. U kořínků však zůstává vlastní barva. V tomto smyslu se raději svěřte zkušené kadeřnici a nepouštějte se sami do žádných experimentů. Nemuselo by to dobře dopadnout. „Frčet“ budou i polodlouhé vlasy česané na stranu. Pěšinka uprostřed je ovšem také moderní a nic s ní nezkazíte. Kromě jiného se vrací do módy i zdobení kštice pomocí nejrůznějších šátků a sametových šál. Pusťte se tedy do zkrášlování a vyrazte do ulic jako hvězda!

Jaké barvy vlasů budou v kurzu?

A na závěr si ještě řekněme, jaké barvy budou letos v kurzu. Pokud chcete zaexperimentovat, určitě vsaďte na jasně stříbrnou, popelavou blond anebo stříbrné a šedé melíry. Moderní pak bude i měděný odstín.

Zdroj: https://www.allure.com/gallery/best-spring-haircut-hairstyle-trends