Lucie: Přišla jsem z práce a vypadalo to, že se syn dívá na film pro dospělé. Z jeho pokoje ale vyšel spolužák

Jeden den jsem přišla dřív z práce a ze synova pokoje slyšela zvláštní zvuky. Nakonec jsem zjistila, že to nebyl film pro dospělé, ale došlo k něčemu, čemu jsem nemohla ani uvěřit. V tu chvíli jsem litovala, že jsem v práci neskončila klasicky, nebo nedala vědět, že přijdu dříve. Ušetřili bychom si velmi trapnou situaci, na kterou nemůžu přestat myslet. Vždy jsem svého syna měla za malé dítě, ale realita byla úplně jinde.

Myslela jsem si, že se dívá na film pro dospělé

Otevřela jsem vchodové dveře do našeho domu a hned jsem uslyšela zvuky soulože. První co mě napadlo, bylo to, že se můj syn dívá na film pro dospělé. Mávla jsem nad tím rukou a šla do obývacího pokoje. Rozhodně jsem nechtěla klepat na jeho dveře, nebo snad dělat nějaké scény. Každý si takový film, když byl mladší, pustil. Chápu, že můj syn si myslel, že nejsem doma. Pomalu jsem se přesunula do obýváku a dělala, jako by nic. Jako že nevím, že je doma.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Z pokoje nevyšel můj syn, ale jeho kamarád

Za pár desítek minut se zvuky přestaly ozývat. A otevřely se dveře pokoje mého syna. Ale nevyšel z něho on. Vylezl z něho polonahý spolužák. V tu chvíli jsem pochopila, že to nebyl film pro dospělé, ale že se v pokoji mého dítěte souložilo. Už jsem začínala propadat panice, že je můj syn gay. Ale najednou jsem si uvědomila, že jsem slyšela i dívčí hlasy. A po chvíli mi to bylo jasné.

Byli tam ve čtyřech

Po chvíli z pokoje vylezly ještě dvě dívky a po nich konečně můj syn. Už jsem opravdu nevěděla, co si mám myslet. A když celá čtveřice zamířila do koupelny, začínalo mi být jasné, co se zde bude znovu dít. Proto jsem se rychle zvedla a z domu odešla, jako bych tu vůbec nebyla. A zpět jsem se vrátila až klasicky v dobu, kdy končím v práci. Obávala jsem se, jak to doma bude vypadat. Ale ani v jeho pokoji, ani v koupelně nebyly žádné známky po tom, že se u nás konaly tyto orgie. Kdo ví, po kolikáté to již bylo.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.