Couple 2605809 1280

Míša: Na seznamce pan dokonalý, v reálu velký ubožák, o kterého bych si normálně neopřela ani kolo

Když dokonalý muž ze seznamky přišel na osobní schůzku, bylo to něco příšerného. A ještě se divil mé reakci a zdál se být dotčený. Tohle chování jsem nechápala a po této zkušenosti jsem hned po příchodu domů profil ze seznamky smazala. A proč jsem si ho zakládala? Stejně jako řada jiných žen. Chtěla jsem se seznámit a současná doba spojená s řadou opatření nahrává tomu, že nejlepší možnost je právě online, s domluvou osobní schůzky.

Našel se pan dokonalý

Napsala mi řada mužů. Bohužel dominovaly nabídky na něco nezávazného, což jsem hned odfiltrovala. Mezi těmi všemi zoufalci bylo i pár slušných. Jako nejlepší se jevil Mirek. Věkově o pár let starší, podnikající, podle fotky velmi pohledný, starající se o sebe. Po pár týdnech psaní bylo jasno, že mi vyhovuje i svými názory a pohledy na určité věci. I když jsem předtím seznamkám moc šancí nedávala, v tu chvíli jsem začala o svém zaujetí pochybovat. On se opravdu pan dokonalý našel.

Zdroj obrázku: Pixabay

Přišel pan ubohý

Domluvili jsme si schůzku. Nemohla jsem se dočkat, až se s ním konečně uvidím. Přišla jsem dokonale nalíčená i oblečená na smluvené místo. Čekala jsem pár minut a on nikde. Snažila jsem se mu dovolat, ale nikdo to nebral. Na zprávy nikdo neodepisoval. Až ke mně najednou přišel muž, chytil mě za ruku a chtěl mi dát pusu. To mě vyděsilo, rychle jsem odskočila a strachy vykřikla.

„To jsem přece já, Mirek“, řekl neznámý muž. Nechápala jsem. Přišel úplně někdo jiný. Muž s mastnými vlasy, neupravenými fousy, špínou za nehty. V oblečení, ve kterém bych se styděla jít i s odpadkovým košem. Ihned mi začal vysvětlovat, že použil na seznamce jinou fotku, prý proto, aby měl více šancí na seznámení.

Poslala jsem ho někam

Po jeho vysvětlení mi bylo vše jasné. Řekla jsem mu sbohem. On se cítil dotčený a snažil se mě přemluvit, že vše o čem jsme si psali, vycházelo z něho. Že jediné, co bylo jiné, je ta fotka. Mě to ale bylo jedno. Hledala jsem férového muže, ne ubožáka, který se za někoho skrývá, a který se nedokáže na rande ani trochu upravit, učesat, oholit, slušně obléct a navonět. Ne, že by měl šanci změnit můj názor, jelikož tento podvod bych mu neodpustila, ale jistě bych mu řekla, že by se mi líbil, i kdyby měl na seznamce své foto.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.