Stavba Motorky Zacina

Mladý kutil rozebral dva zapalovače. A to co z nich složil se zdá naprosto nemožné

Možná, že si po letech strávených brouzdáním po internetu říkáte, že vás již nic nemůže překvapit. Možná si myslíte, že jste už všechno viděli a že všechny originální nápady již byly vyčerpány. Ovšem není to tak docela pravda. Lidé jsou různí a lidská tvořivost a šikovnost je úžasná. Důkazem je i následující obrázkový příběh.

Jeden muž vzal prostě dva obyčejné staré zapalovače a do šroubku je rozebral. Na tom by nebylo celkem nic zvláštního, protože podobné věci jsme jako děti dělali všichni. Zatímco jsme ale většinou po rozebrání již nebyli schopni daný předmět složit zpět natož z něj vytvořit něco jiného, tenhle mladík zapojil svou představivost a dokázal ze zapalovačů vyrobit něco vskutku originálního a úžasného. Podívejte se sami …

rozebrane-zapalovace

Zdroj obrázku: Joe Dusk

Tak takhle to vypadá, když se rozebere zapalovač. Spousta malých dílů, od pružin, přes malé tyčinky, podložky, šroubečky, až po prázdné plastové obaly.

stavba-motorky-zacina

Zdroj obrázku: Joe Dusk

A stavba začíná. Zatím z toho není poznat o co půjde, ale to se již brzy změní.

motorka-se-rysuje

Zdroj obrázku: Joe Dusk

Tak už vám to něco začíná připomínat? Co by to tak asi mohlo být? To se za malou chvilku dozvíte.

a-pokracujeme-dale

Zdroj obrázku: Joe Dusk

A nyní vám s velkou radostí představujeme dvě úžasné malé motorky. Je udivující co všechno se může skrývat v malém zapalovači.

dve-paradni-motorky-ze-zapalovace

Zdroj obrázku: Joe Dusk / Zpracováno podle: Reddit

Paráda, co? A teď si představte, že byste něco podobného udělali sami. Schválně si to vyzkoušejte nebo sestavte něco úplně jiného a pochlubte se přátelům. Možná by se podobná zábava dala provádět třeba na různých oslavách a akcích jako prostředek k prolomení ledů nebo si z toho můžete udělat kouzelnické číslo. To už záleží jenom na vás.

Pokud se vám tento projekt líbil, nezapomeňte se o něj podělit s vašimi přáteli.