Mnoho žen touží po krásném a hustém obočí. Díky domácí péči uvidíte rozdíl už za dva týdny

Po hustém obočí touží mnoho žen. Dnes je bohužel moderní nechávat si obočí vytrhat a poté nabarvit nebo vytetovat. Není to však přirozené a mnohým ženám to ani nesluší. Jestli toužíte po krásném obočí, ale zároveň si chcete nechat to svoje, poradíme vám tipy našich babiček, které věděly, jak dosáhnout krásného obočí pomocí domácích metod a prostředků. Dříve nebylo k dispozici téměř nic, co by obličej dokázalo vylepšit.

Účinky poznáte téměř okamžitě

Domácí prostředky jsou nejen účinné, ale především levné. Díky tomu můžete své pokožce dodat nejen hydrataci, ale také různými vychytávkami zlepšíte vzhled svého obličeje. Zbavíte se nejen vrásek, ale můžete si také zahustit řasy nebo obočí. Domácí triky při péči o krásu jsou velmi oblíbené nejen u běžných lidí, velmi často po nich sahají také slavné osobnosti.

Naše babičky byly velmi vynalézavé, a tak není divu, že objevily spoustu prostředků a metod, kterými si pomohly ke krásnějšímu vzhledu. Díky tomu bude vaše obočí hustější a bude také růst rychleji, což poznáte již během několika týdnů. Jaké jsou nejoblíbenější metody našich babiček?

 

Zdroj obrázku: Freepik

Zkuste použít cibuli, kterou najdete v každé kuchyni

Jestli chcete mít husté obočí, můžete si pomoci například cibulovou šťávou. Je to účinná metoda, jak nechat obočí zhoustnout. Cibule má skvělý vliv nejen na obočí, ale také na vlasové folikuly. Podpoří jejich růst a obočí bude vypadat skvěle. A to všechno bez zásahu moderních technologií. Jak to udělat? Cibulovou šťávu vetřete do obočí a masírujte asi pět minut.

Nechte pak šťávu zaschnout a smyjte vlažnou vodu. Můžete ji ale v obočí nechat celou noc, tím více pak bude působit. Podle většiny žen uvidíte výsledky již po dvou týdnech. Místo cibule pak můžete použít také citron, který bude fungovat podobným způsobem. Stačí na obočí přidržet plátek citronu asi na 20 minut a poté umýt vodou. Citron by se ale neměl používat na tmavé obočí, protože zesvětluje. Pro někoho to ale může být žádoucí efekt.

Zdroj: https://www.allure.com/story/onions-eyebrow-growth