Moderní liposukce – přečtěte si vše, co byste měli vědět

Liposukce je v dnešní době poměrně oblíbenou variantou jak se zbavit přebytečného tuku. Tato procedura má mnoho variant, proto je důležité vybrat si tu správnou – takovou, která je prováděna šetrně a především bezbolestně.

Co je liposukce?

bezbolestna-liposukcePři tomto jednoduchém zákroku je z těla odsáván přebytečný tuk. Tuto proceduru je možné provést na různých částech těla. Liposukcí se formuje postava a upravují se její kontury.

Liposukce se provádí různými technikami – klasickou, vibrační, ultrazvukovou a laserovou. Klasická technika je dnes již velmi zastaralá a především hodně bolestivá. Po provedení zákroku zůstávají velké modřiny a je třeba počkat, než zcela zmizí.

Ostatní tři modřiny se dostávají do popředí, protože jejich techniky jsou značně méně bolestivé a také šetrnější.

Nejběžnější metodou je ultrazvuková liposukce, která je nejúčinnější a také nejméně bolestivá. MEDICOM Clinic nabízí revoluční technologii VASER Lipo®, díky které je možné odstát tuk ze všech oblastí těla.

Bezbolestný zákrok, rychlé uzdravení

Díky tomuto typu ultrazvukové liposukce se můžete nejen zbavit přebytečného tuku, ale vaše kůže bude po zákroku zpevněná a vypnutá. Tato metoda je bezbolestná a provádí se buď v celkové narkóze, nebo také v lokální.

Ultrazvuková technologie je nejšetrnější metodou liposukce. Umožňuje také odsát i více oblastí těla naráz. Rekonvalescence je o mnoho kratší než u ostatních metod (u VASER Lipo® se jedná o lokální i celkovou anestezii). K běžným aktivitám se můžete vrátit téměř ihned.

Jak již bylo zmíněno, v ČR se tento zákrok provádí technologií VASER Lipo®, a to v Praze a v Brně. Středisko MEDICOM Clinic nabízí prvotřídní a profesionální péči.

Bezbolestná ultrazvuková liposukce je správným řešením, jak se zbavit přebytečného tuku a získat krásnou linii těla. Kvalitu VASER Lipo® dokládá i jeho schválení americkou institucí FDA.

2 reakce na “Moderní liposukce – přečtěte si vše, co byste měli vědět”

  1. Je to dobré, sama jsem byla překvapena.Není to tak ovšem, tka zásadní změna jako při chirurgickém zákroku,Ale výhoda je ,že bezbolestná liposukce se dá v pohodě opakovat. Nebo ne, že se dá, ale měla by. pak ten efekt je fakt viditelný. Dobré je ovšem sledovat kvalitu salónu, kam půjdete.

  2. Taky jme navštívila salón, kde nabízeli bezbolestná liposukce… moc jsme tomu nevěřila, nevěděla jsem, co si pod tím představit. Ale výsledek byl více než pozitivní. Celkem jsem byla mile překvapena.

Diskuze je uzavřena.