christmas-2971961_640

Nadělte pod stromeček vánoční dárkové poukazy!

Nevíte si rady s výběrem dárku pro zaměstnance k Vánocům? Nechejte si tentokrát poradit od Firmy na zážitky a věnujte jim jako milou pozornost v podobě dárkové poukázky od Firmy na zážitky.

Dárkové poukázky jako poděkování

Tímto dárkem dáte Vaším zaměstnancům dostatečně najevo, jak moc si vážíte jejich píle, pečlivost i vysokého pracovního nasazení. Se svými děti, rodinnými příslušníky i přáteli budou mít jedinečnou možnost užít si nekončící dávku zábavy. Milovníci vodních radovánek a wellness zážitků budou nadšeni z poukázky na vstup do Aquapalace Praha. Tento dárkový voucher www.vipvoucher.cz/znacka/gmf-aquapark-prague-a-s/ lze nabít částkou 1000 Kč a je možné jej uplatnit na jakoukoliv službu v tomto moderní aquaparku. Vodní svět je vybaven skvělými atrakcemi, které chce každý zkoušet znovu a znovu. K dispozici zde je dvacet tobogánů či skluzavek včetně toho nejdelšího v České republice. Pořádnou dávku odvahy budete potřebovat na nejdelším tobogánu v České republice, který měří necelý čtvrt kilometr. Rozhodně nezapomeňte vyzkoušet také 450 m dlouhou řeku vinoucí se celým Vodním světem. Těšit se můžete na umělé vlnobití, strmé skluzavky a točitou spirálu Spacebowl. Rovněž saunový svět láká k nejedné návštěvě.

Kam za zábavou?

Další možností na vánoční dárek pro zaměstnance je CineStar dárkový poukaz, který lze uplatnit v síti multikin CineStar v České republice. Tato síť vznikla před osmnácti lety a se svými dvanácti multikiny patří mezi největší v České republice. Multikina jsou vybavena nejmodernější promítací technikou včetně dokonalého zvuku Dolby Digital a Dolby Surround EX. Osm kin zve také ke shlédnutí 3D filmů s aktivními brýlemi. Rodiny s mladšími dětmi se rozhodně nebudou nudit ani v jednom z nejmodernějších hračkáren v Evropě, mezi něž rozhodně patří Hamleys. Hamleys voucher můžete darovat také k narozeninám nebo jako vánoční dárek Vaším přátelům. Právě zde si totiž můžete hrát, jak s tradičními, tak moderními hračkami. Objevíte tu také nejnovější světové indoor atrakce.