Middle Aged Business Woman Conference Room Woman Suit

Najít nový protějšek nemusí být těžké. Možná si jen sama zbytečně šlapete po štěstí

Být single patří k moderním trendům, a pokud se jedná o svobodné rozhodnutí člověka, není na tom samozřejmě nic špatného. Dokonce to má i své výhody, člověk je pánem vlastního času, nemusí v rozhodování spoléhat na kompromisy a obávat se sporů. Na druhou stranu ale může single člověku, v tomto případně ženě, po nějaké době začít partner chybět, protože partnerství kromě některých nevýhod představuje pro mnohé také štěstí a naplnění.

Pokud jste žena a po nějakou dobu se vám nedaří partnera najít, přesvědčte se, že u vás není zbytečně zatažená některá z níže uvedených brzd.

Příliš málo času

Pokud jste denně do večera v práci nebo máte například koníčka, kterému se věnujete několikrát v týdnu, uvědomte si, že pro hledání partnera nebo případně pro to, abyste s někým novým mohla trávit čas, nemáte vytvořené vhodné podmínky. Buďto tedy své časové možnosti, pokud je to možné, upravte, nebo se naopak zaměřte na kolegy nebo muže, s nimiž se setkáváte po práci v rámci svých dosavadních aktivit. Je dost možné, že když se na muže kolem podíváte očima ženy, která má nově zájem o partnera, může mezi nimi být někdo zajímavý.

Přehnané nároky a čekání v koutě

Média a sociální sítě vytvářejí určitý ideál muže a je potřeba tomuto tlaku nepodlehnout a stát nohama pevně na zemi. Muži z romantických filmů jsou totiž jen na papíře a ožívají jen díky filmařům, obdobně krásný model neznamená, že bude i příjemný člověk a dobrý partner.

Zdroj obrázku: Freepik

Zaměřte se u mužů na vlastnosti, které jsou pro vás důležité, a pokud například již nyní máte ve svém okolí někoho, o kom uvažujete jako o člověku pro vás, nebojte se ho oslovit a navrhnout společnou aktivitu. Čas, kdy museli být iniciativní pouze muži, je totiž dávno ten tam.

I z přítele se může stát partner

Tento bod souvisí s prvním výše uvedeným. Když se otevřete možnosti najít si partnera, nezavrhujte automaticky ani přátele, s nimiž vám je dobře. Může totiž mezi nimi být ten pravý, který k vám už po nějakou dobu chová city, ale protože věděl, že jste programově single, nedával je najevo.

Zdroj: https://www.idiva.com/relationships-love/love-stories/11-problems-every-single-girl-can-relate-to/15100789