Nastává počasí jako stvořené pro boubelky. Není divu, že plnoštíhlé ženy chladnější počasí tolik milují. Přináší jim samé benefity

Podzim někdo miluje a jiný nesnáší. Faktem je, že pro některé ženy může být jedním z nejoblíbenějších ročních období. Často se jedná o boubelky, pro které je podzimní počasí doslova vysvobozením. Proč? Nahrává totiž přímo jejich postavě a tomu, co mohou nosit.

Podzimní oblečení zakryje nedokonalosti

V létě je horko a málokdy se lze obléknout tak, aby se zakryly jakékoliv nedokonalosti postavy. Když si žena během letního období vezme více vrstev, je to nejenom zvláštní, ale i dosti nepraktické a nepohodlné. Oproti tomu podzim přímo nahrává vrstvení jednotlivých svršků, čehož lze prakticky využít. Pokud je třeba zakrýt nějakou partii, za kterou se žena přece jenom stydí, jde to s podzimním oblečením jedna radost.

Viditelné skvrny od potu jsou minulostí

Problémem léta a vysokých teplot je i pocení. Nebudeme si nic nalhávat, jelikož lidé s nějakým tím kilem navíc se zkrátka potí více. To s sebou přináší velmi nepříjemné skvrny od potu, které jsou na oblečení vidět. Ani toto během podzimních a následně zimních dní nehrozí. Propocené oblečení zůstane jednoduše skryto pod svrchním outfitem. Ten také nahrává možnosti vzít si například funkční prádlo, napomáhající lepšímu odvádění potu.

Zdroj obrázku: Freepik

Výběr oblečení je větší

V létě to jsou jenom šaty, kraťasy, sukně, trička, košile a tílka. Nakombinovat outfit tak, aby se v něm boubelka cítila dobře, a ještě jí to slušelo, není moc snadné. Oproti tomu chladnější podzimní dny doslova nahrávají možnostem, co si obléct a co prokombinovat. Různé druhy kalhot nebo delších sukní, populární kabáty, ale i různé doplňky udělají ženu i s více kily naprosto dokonalou. Stačí mít vkus a dostatečný výběr v domácím šatníku.

Znovu s líčením

V horké dny nestíhá organismus regulovat teplotu a nežádoucí pot začne rašit i na obličeji. To příliš nenahrává líčení. Na podzim, kdy jsou chladnější teploty, nadměrné pocení příliš nehrozí. A to znamená možnost znovu vytáhnout líčidla a udělat ze sebe opět neodolatelnou ženu.

Zdroj: Life Hacks