Matka1

Nechápal, proč je jeho žena unavená. Pak prozřel a nechal ostatním dojemný vzkaz

Mnoho mužů si neuvědomuje, proč je žena, matka malého dítěte, tolik unavená, když se muž vrátí z práce domů. Proč si žena mnohdy stěžuje na únavu? Z čeho je tak unavená? Mladý muž Tony z Cresswellu pořídil fotografii své rodiny – syna a ženy – jak společně spí v objetí. Tony tuto fotografii umístil na svůj profil a napsal pod ní krásný příspěvek, který by si měl přečíst každý muž, který svou ženu jednoznačně miluje a ví, co dělá.

Zdroj obrázku: Freepik

Komentář pod fotografií

Někdy muži potřebují pochopit svou ženu, aby byl vztah harmoničtější a příjemnější. Bohužel ale mnoho mužů svou ženu chápat nechce. I tak bychom se s vámi rádi podělili o krásný komentář, který napsal k fotografii své manželky a syna milující manžel a otec Tony.

Zdroj obrázku: Freepik

Napsáno s láskou

Ke své ženě cítím určitý respekt. Vždy, když přijdu z práce domů, je unavená. Ze začátku jsem si říkal: proč je tolik unavená? Vždyť je celý den v bytě, zajde se synem na procházku a já celý den pracuji. Poslední dobou jsem o této záležitosti přemýšlel – proč je žena tolik unavená, co dělá v mé nepřítomnosti? Sleduje televizi? Ovšem že ne! Je to tak: brzy ráno se syn vzbudí a pláče, protože má hlad. Charlotte má také hlad, ale nejdřív musí lítat kolem syna a starat se o něj. A co je nejlepší? Nelituje se! Jakmile syna nakrmí, začne si s ním hrát. Poté syn usne, žena uklidí rozházené hračky a jde vařit. Syn se vzbudí, nakrmí jej a hraje si s ním. A takhle pořád dokola, každý den, znovu a znovu. Poté dítě usne, ale máma nemá čas spát, umyje nádobí, opět uklidí a je pozdě večer a jde spát. Malé dítě potřebuje velkou pozornost matky, což je jistě tolik let a celodenně vyčerpávající a ženy se cítí být velmi unavené. Zdá se mi, že málo mužů umí ocenit svou ženu, pokud tohle neuvidí na vlastní oči! Být rodičem není lehký úkol a je třeba, aby si každý své ženy vážil za to, co každý den dělá.

Zdroj: https://www.inspiremore.com/all-moms-sleeping/