Nedokážu být sama a chodím ze vztahu, do vztahu

By: LYDIA and her SALAD DAYS

Pokaždé, když se rozejdete s partnerem, tak řešíte to, že nedokážete být sama a je vám úplně jedno, koho lapíte do svých spárů? Vůbec nemusí jít o atraktivního chlapa, ze kterého všichni padnou na zadek, ale může to být zkrátka kdokoliv? Jediným důvodem, proč dotyčného ulovíte, je to, že nechcete být sama a berete ho pouze jako přestupní stanici, než se najde někdo lepší?

Často se vám stalo i to, že jste se rozešla s někým kvůli někomu jinému a pokud jste dostala kopačky vy, tak jste ani chvíli neotálela a šla hledat jinam? Je to samozřejmě dobrý lék na deprese, kdy se kvůli dotyčnému, přestanete ihned trápit a řešíte svůj nový vztah.

Horší to pak je tehdy, když pak na vás okolí pohlíží jako na dívku, která nemá problém najít si hned někoho  jiného. V očích vašeho okolí, to nevypadá vůbec dobře, ale na druhou stranu, co je vám do nich. Je to váš život a vy si za své skutky odpovídáte. Neřešte to, co si o vás ostatní myslí, ale řešte to, že vy chcete být v pohodě a nechcete se utápět ve smutku.

Máte-li na smutek lék, tak si jej naordinujte. Pokud se kolem vás motá muž, se kterým si dovedete představit vztah a jste právě single, tak není důvod jej odmítat. Pokud cítíte, že je to správné, tak nehleďte na to, co říkají ostatní.

Mnohem lepší je totiž chodit ze vztahu, do vztahu, než se užírat v samotě, trápit se a řešit, zda se objeví někdo, kdo by za to stál, nebo že váš život skončil a vy už zůstanete na dobro sama. Najít muže, se kterým budete celý život, je nesmírně těžké.

V dnešní době je to snad i nemožné. Lidé se neustále podvádějí anebo od sebe utíkají, hned při prvním problému, který nastane. Možná skutečně máte pocit, že budete muset hledat pořádně a že si budete muset vybrat mezi více partnery, než poznáte opravdu toho, který za to bude stát.