starry-sky-2533009_1920

Nejcitlivější znamení zvěrokruhu, která jsou plná emocí a neřekli byste to do nich

Citliví lidé vnímají každodenní situace úplně jinak. Jejich reakce se liší v závislosti na tom, čím právě procházejí. Tito lidé bývají obecně extrémně citliví na negativní emoce. Často jednají impulzivně a je těžké jejich chování předvídat. Která znamení zvěrokruhu patří k těm nejcitlivějším?

Blíženci

Blíženci jsou znamení dvojí povahy. Pro ostatní lidi jsou často velkým tajemstvím – dokážou se snadno zorientovat v jakékoliv situaci, ale zůstávají tajemní a nepolapitelní. Často nosí různé masky, takže je lze vnímat i jako neopatrné, nebo dokonce lhostejné. Jsou však extrémně citliví a vnímaví. Jejich impulzivita a nestálost pramení právě ze skutečnosti, že se často nedokážou vyrovnat se silnými emocemi, a tak rychle mění názory.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Raci

Citlivost lidí narozených ve znamení Raka je jejich velkou výhodou i nevýhodou. Velmi dobře totiž vědí, jak využít tuto vlastnost k pomoci ostatním, takže jsou skvělí v profesích, jako jsou lékaři, zdravotní sestry, pečovatelé, psychologové nebo terapeuti. Tito lidé mají často tendenci upřednostňovat ostatní před sebou samými. Bohužel nic není černobílé a je velmi snadné těmto lidem ublížit.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Kozorozi

Ačkoli někteří mohou být přítomností Kozoroha v tomto seznamu překvapeni, není to omyl. Kozoroh vypadá necitlivě, ale je to opravdu jen zdání. Lidé narození v tomto znamení jsou uzavření do sebe, proto se bojí mluvit otevřeně o svých emocích, ale vše prožívají velmi intenzivně. Občas se snaží své pocity ignorovat, což se jim nevyplácí. Jejich disciplína je obdivuhodná, ale také kvůli ní mohou hodně ztratit. Koneckonců, někdy stojí za to poslouchat nejen hlas rozumu, ale také srdce.

Váhy

Chtějí ve svém životě dosáhnout dokonalé harmonie, ale když si všimnou, že jim něco nejde, začnou panikařit. Právě v krizových situacích má jejich citlivost přednost před jinými rysy. Lehce se dojmou a nechají se kdejakou situací unést. Lidé tohoto znamení jsou navíc věrnými a oddanými přáteli, kteří se mohou snadno vcítit do toho, co prožívají ostatní. Můžete se jim svěřit s čímkoliv a vaše tajemství bude v bezpečí.