Nejprodávanější hračkou je Lego

By: C Slack

Stavebnice Lego je hračkou, kterou pamatujeme ještě i my jako malé děti a kterou jsme jistě měli velmi rádi. Svou popularitu si tato stavebnice drží již velmi dlouho a nyní se stala nejprodávanější hračkou pro děti. Je vhodná od útlého věku, téměř do puberty. Děti začínají stavět Lego Duplo, které je úplně pro ty nejmenší děti a jsou v ní velké kostičky a zvířátka, či postavičky. Duplo je vhodné již od jednoho roku života.

Potom je Lego Creativ. To je vhodné jak pro dívky, tak i chlapce. Lego Creativ vám umožní postavit si nádraží, nemocnici, obchodní dům, letadlo, lodě a podobně. Děti jej milují.

Samozřejmě, že Lega jsou různě velká a také různě drahá a tak se budeme při koupi řídit jak cenou, tak tím, co by konkrétně naše děti bavilo. Lego speciálně pro holky je Lego Friends. Toto Lego obsahuje především holčičí figurky, zvířátka a můžete si koupit například kadeřnictví, obchodní dům, plovárnu a podobné. Lego City je Lego, které můžete koupit jak dívkám, tak chlapcům a můžete si z něj stavět městečko. K dostání je škola, nemocnice, obchody, pekárna, zahradnictví, pošta, policie a vy tak svým dětem můžete dokupovat různá Lega z kolekce Lego City a stavět tak s dětmi městečka.

Lego Movie je již složitější, které je vhodné již pro starší děti. Skládá se z malých kostiček a na jeho sestavení je potřeba logicky myslet a umět tvořit. Trhákem letošního roku se staly Lego adventní kalendáře, které v sobě mají místo sladkostí každý den jednu Lego figurku, nebo podobnou věc, která k němu patří. Na trhu jsou 3 druhy a jejich cena se pohybuje kolem 500 Kč.

Lego stavebnic je ohromné množství a jistě každé dítě alespoň jedno z Leg doma má. Nejednomu dítěti pak přinese Lego Ježíšek, protože jde o nejprodávanější hračky na trhu vůbec.

1 komentář u “Nejprodávanější hračkou je Lego”

Diskuze je uzavřena.