Nejvyšší čas zhubnout do plavek. Maggi dieta pomůže shodit až 25 kilo

Dieta podle Maggi je čím dál oblíbenější. Počet jejích příznivců neustále narůstá a není se čemu divit, protože je to dieta, která skutečně funguje. Nemusíte kvůli tomu hladovět a zbavíte se nadbytečných kilogramů. Navíc si uděláte jídelníček podle sebe a jídla vám budou chutnat. V čem spočívá tajemství Maggi diety a jaké produkty si můžete dovolit?

Jaro láká k různým experimentům

Jaro patří mezi období, které láká k experimentům a také k hubnutí. Mnoho lidí už vidí letní měsíce u vody, a proto je zapotřebí shodit nadbytečné kilogramy. Není ale vhodné s dietami experimentovat, protože vašemu tělu můžete spíše ublížit. Je lepší zaměřit se na vyváženou stravu, která bude plná nejen vitaminů a minerálů, ale také dalších složek, které jsou pro naše tělo důležité.

Vyzkoušejte dietu Maggi, která přináší více pozitiv než negativ. Tato dieta se nazývá také vaječná a trvá celé čtyři týdny. Na internetu najdete mnoho informací o tom, kdo tuto dietu vyzkoušel a jak fungovala. Během této diety můžete zhubnout 8 až 25 kilogramů v závislosti na tom, jakou máte výchozí váhu. Během této diety si můžete dopřát spoustu potravin. Mezi ty patří vejce, zelenina a bylinky, ovoce, libové ryby a mořské plody, mléčné výrobky nebo celozrnný chléb.

Zdroj obrázku: Freepik

Některé produkty budete muset vynechat

Kromě toho, že víte, jaké potraviny můžete jíst, si naopak nesmíte dát následující: brambory, luštěniny, kalorické ovoce nebo jiné potraviny, které obsahují cukr. Během diety je vhodné vypít alespoň dva litry vody denně. Poslední jídlo jezte tři hodiny před spaním. Aby ale dieta byla úspěšná, musíte dodržovat veškerá pravidla. Ideální bude jíst tři jídla denně v pevně danou dobu, můžete si ale dát i svačinky v podobě zeleniny.

Dieta může přinést opravdu velkolepé výsledky, zhubnout můžete až 25 kilogramů v závislosti na tom, z jaké váhy půjdete. Po skončení Maggi diety můžete postupně do své stravy zahrnout i potraviny, které byly zakázané. Jestliže se ale vrátíte ke svým dřívějším stravovacím návykům, kilogramy můžete znovu nabrat zpět.

Zdroj: https://austria-en.eco-slim.eu/article/33_Maggie%20diet%20menu%20in%204%20weeks