Ice Cubes Table

Několik kostek ledu a se žehlením bude konec. Jednoduchý trik si oblíbily ženy po celém světě

Úspora času, peněz a energie jsou důvody, proč se stále více lidí rozhoduje kupovat automatické sušičky. Jak se však ukazuje, toto nejsou jejich jediné výhody – automatické sušičky nám pomohou vzdát se žehlení jednou provždy.

Moderní vymoženosti

Automatické sušičky každým rokem získávají stále větší oblibu. Není divu, protože nám umožňují ušetřit čas a prostor, který zabírají klasické sušáky na prádlo. Automatické sušičky nejčastěji používají lidé s velkou rodinou a hlavně větším počtem dětí. Vynachválit si je neumí hlavně čerstvé matky, které potřebují prát oblečení pro miminko opravdu často. Při vysoké teplotě v sušičce se oblečení také dezinfikuje.

 V takových domácnostech se pračka pouští i několikrát denně, a není-li zrovna léto a rodina nemá zahradu, přichází velký problém se sušením. Výhody sušičky ocení i lidé, jejichž práce vyžaduje časté cestování a výměnu sad oblečení. Elektrické sušičky tak dokážou ušetřit velké množství času, ale i práce. Kromě toho všeho přinášejí ještě jednu velkou výhodu hospodyním, které mají už tak mnoho práce.

Zdroj obrázku: Freepik

Konec žehlení

Funkčnost automatických sušiček ocení i lidé, pro které je žehlení skutečným trápením. Jednoduchý trik přinutí zapomenout na tuto monotónní povinnost jednou provždy. Stačí připravit velké množství kostek ledu a vhodit je k mokrému prádlu do sušičky. Potom stačí sušičku nastavit na nejvyšší teplotu a spustit ji.

Když kostky ledu začnou tát, vystoupí z nich vodní pára, která v kombinaci s vysokou teplotou uvnitř zařízení vyhladí záhyby a klasické žehlení už nebude potřeba. Suché oblečení je třeba pouze složit a uklidit do skříně na své místo. Podobný trik můžete vyzkoušet i u tenisek nebo jiných plátěných bot.

Zdroj: https://www.goodhousekeeping.com/home/cleaning/news/a39480/wrinkled-clothing-ice-cube-trick/