Některá znamení zvěrokruhu mají hlubší empatii než ostatní. Ne vždy je to však výhra

Všichni jsme obklopeni energetickými vibracemi, ať je vidíme, nebo ne. Tyto vibrace ovlivňují nás všechny a mění nás s každým nádechem. Někteří z nás vnímají tyto jemné změny, protože je mohou opravdu vycítit. Všichni empatičtí lidé ale nejsou stejní – existují různé typy. Někteří cítí bolest druhých, ale třeba i zvířat nebo rostlin.

Znamení zvěrokruhu vnese do našeho života příběh

Být schopen vcítění je první krok. Cvičení dovednosti vnímat energie nás může spojit s druhými. Beran je síla jara. Energie v něm běží zvláštním způsobem, protože když slunce vstoupí do jeho znamení, všechny síly se spojí v boji proti zimě. Berani se přiblíží ke zvířatům, možná budou chtít lovit nebo rybařit.

Býk je fyzicky vnímající, věci se stanou skutečnými, když do Býka vstoupí Slunce. Pocity Býka se stanou tak silnými, že se mohou skutečně projevit. Býci ve skutečnosti zrcadlí emoce do svých vlastních těl. Jsou to pro ně běžné příznaky, mnoho z jejich zdravotních problémů jsou další formou empatie.

Blíženci jsou citliví jedinci, kteří se dokážou naladit na hlasy i vibrace z celého okolí.

Zdroj obrázku: Pixabay

Dělá to z nich telepatické empatiky, kteří mohou tuto schopnost zlepšit a přijímat i odesílat zprávy komukoliv. Klíčem je cítit se svobodně a nesnažit se posoudit, na co myslí. Myšlenky nechávají volně plynout, protože vědí, že telepatie je vzácný dar a také mocná zbraň. Používat by se měla moudře. 

Raci patří mezi nejcitlivější jedince 

Raci mají přirozenou schopnost cítit vlnění, které způsobují jakékoli emoce. Přijde jim to přirozené a navíc to Raky mění. Odlišně reagují, když přecházejí do místností, kde jsou jiní lidé. Zrcadlí veškeré myšlenky a emoce ve své vlastní psychice.

Lvi cítí silné pocity, pokud se dotknou něčeho, co patří někomu jinému. Klíčem je nechat se naplnit emocemi a osvobodit se. Každá položka má svůj příběh a může ho vyprávět. Náladu Lvů ovlivňuje právě to, jestli zrovna drží v ruce cizí předmět. Jedná se o psychometrickou schopnost, která patří mezi jedinečné.

Ze všech typů je Panna ten, který může doslova ovlivnit nebo být ovlivněn květinami, rostlinami a stromy, které rostou kolem nás. Není to žádným tajemství, astrologové radí Pannám zasadit do bytu nebo domu léčivé bylinky. Levandule, máta nebo rozmarýn jsou nejlepšími přáteli tohoto znamení a obecně má botanika velmi blízko k jejich psychice. Pokud se sjednotí se silami stromu, stanou se nezastavitelnými. 

Štíři patří mezi znamení s průměrnou schopností vcítění. Ze všech typů jsou to oni, kdo přirozeně cítí duchy a další entity, které jsou naším očím neviditelné. Není divů, že je Štír považován za nejlepšího kouzelníka. Navíc ho můžete ovlivnit tím, že se pro něj stanete světelným majákem. Jsou schopni získat cenné informace právě od duchů. Klíčem k této úžasné schopnosti je cítit se v bezpečí, což duchové a další entity snadno poznají.

Zdroj obrázku: Pixabay

Empatie není jen citlivost

Empatie obnáší také poslouchání vlastní intuice, schopnost naslouchat ostatní a také je odhadnout. Některá znamení tak mají ve hvězdách napsáno, že budou s lidmi vycházet lépe než ostatní. Nemusí to ale platit pro ně samotné. Někteří z nás si možná myslí, že jsou empatičtí, ale nemusí to tak být. Dnešní vztahy jsou velmi komplikované a společnost trápí hodně nedorozumění, takže si můžete myslet, že jste empatičtí, i když to z vás druzí vůbec necítí. 

Empatie nepatří vždy mezi pozitivní vlastnosti. Negativní emoce naše okolí na vás mohou dopadnout, pokud empatii neudržíte na uzdě. Empatičtí lidé si tak musí dávat pozor, aby si zachovali částečný odstup a nenechali se těmito pocity úplně pohltit. Je příliš jednoduché nechat se ovládat druhými, protože jste se ocitli blízko nich a cítíte každou vibraci.

Zdroj: https://www.purewow.com/wellness/most-empathic-zodiac-signs