Některým znamením horoskopu hrozí rozvod více než jiným, pro jejich zvláštní chování

Na všichni věří, že astrologie skutečně funguje. Ukazuje se ale, že minimálně v oblasti vztahů mívají horoskopy docela často pravdu. Proč si tedy nenechat poradit, když je to možné? Těchto šest znamení má vyšší tendenci k rozvodům. Patříte mezi ně i vy? Pokud to zjistíte včas, můžete ještě své manželství zachránit.

Beran

Berani jsou vždy zvědaví na svět a na to, co jim nabízí. Milují cestování a zkoušení nových věcí, takže vztah s nimi se může zdát jako sen, ale jen tehdy, když jste dobrodružná a nespoutaná povaha. Pokud se však dynamický Beran ožení s někým, kdo dává přednost klidným večerům na gauči, bude to dřív nebo později znamenat vážný problém ve vztahu.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Blíženec

Blíženci jsou nejodolnějším znamením v celém zvěrokruhu. Říká se, že mají dvě tváře, a může být proto náročné s nimi vytrvat v dlouhodobém vztahu. Bývají velmi temperamentní, hodně mluví a rádi se nechají ovládat pocity. Rychle se zamilují, ale stejně rychle také ztratí zájem. Proto je mezi Blíženci tolik rozvedených lidí a těch, kteří partnery střídají jako ponožky.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Panna

Lidé tohoto znamení většinou pečlivě plánují, což nemusí být problém, pokud to nevadí jejich partnerům. Může se však stát, že Panny dost vnucují všem ostatním svůj vlastní názor. Je potřeba najít si k sobě velmi tolerantního a klidného partnera.

Střelec

Tito lidé jsou zábavní a mají rádi společnost. I když jsou v manželství, rádi se oddávají nevinným flirtům. Jejich vztahy mohou být úspěšné, ale přežijí, pouze pokud jsou založeny na pevném přátelství a společných zážitcích.

Kozoroh

Lidé ve znamení Kozoroha stojí nohama pevně na zemi. Jsou ambiciózní a nesmírně oddaní tomu, co dělají. Problémy nejčastěji začínají hned po svatbě, nechtějí nechat nic náhodě. Prioritou však pro ně bude vždy kariéra a manžel či manželka budou stát až na druhém místě.

Vodnář

Vodnář si cení nezávislosti, takže pokud se rozhodne oženit, musí být upřímně zamilovaný. Vodnář by ale za žádných okolností neměl být omezován, protože pak uteče a už jej nikdy neuvidíte.