Vizitky

Nemáte čas na poletování po grafických studiích? Objednávejte si z pohodlí domova

 

 

 

 

 

 

Nedostatek času a kapacit nemusí být důvodem, proč byste se museli do grafického studia pro potřebné papírenské zboží obohacené o polygrafickou výrobu vydávat do vedlejšího města. I když potřebujete vizitky, kalendáře, hlavičkové papíry opatřené logem vaší firmy hned, nemusíte startovat auto a vydávat se na cestu. Stačí si z pohodlí domova otevřít patřičné stránky, vybrat si motivy, typ papíru, množství a dobu, do kdy nejpozději musíte nutné tiskopisy mít – to je vše. Navštívenky, novoroční přání, propagační materiály nebo firemní brožury vám budou v co nejkratším časovém termínu navrženy, vytištěny a dodány na adresu určení.

Předložené i vlastní návrhy navštívenek, druh papíru, laminace i výroba hlavičkového papíru

Zájemci o tisk vizitek on line si na webu printuj.cz vyberou z připravených návrhů vizitek, případně si nahrají vlastní motiv. Dále si zvolí typ papíru. Na výběr je brilantně bílý, pevný a odolný papír s lesklou i matnou úpravou. Luxusní vizitky mohou být olaminovány. Studio ručí za kvalitní tisk v jasných barvách. Pokud si přejete mít hlavičkové papíry ve stejném duchu jako navštívenky, neváhejte s hromadnou objednávkou. Budete mít jistotu v jednolitém provedení a ve snížení ceny za vícečetnou objednávku.

Doprava do 24 hodin, druh papíru a potisku

Tiskem vizitek od Printuj.cz ušetříte čas, nervy a finance. Spočítejte si na kalkulačce na webových stránkách studia, na kolik vás patřičné množství navštívenek i s dopravou do 24 hodin po celé České republice vyjde. Na výběr máte klasickou nebo nadstandardní velikost, množství, typ papíru, jednostranný či oboustranný tisk, případnou laminaci, možnost zaoblení rohů a způsob dopravy. Při zběžném propočtu uvidíte, že tisk vizitek doposud nebyl jednodušší a levnější.