people-2588172_640

Nenechte si kazit sexuální život nekvalitní erekcí

V dnešní uspěchané a často nezdravé době se stále častěji u mužů setkáváme s poruchami erekce. Zdaleka jimi netrpí jen starší pánové, jak bychom se mohli mylně domnívat, ale postihují i mladé muže či muže v nejlepším věku. Důvodů, proč k nim dochází, je hned několik a daný muž by se měl zamyslet, proč mohou nastávat právě u něj. K těm nejčastějším patří nezdravý životní styl v podobě nevhodné stravy, která obsahuje příliš mnoho tuků, málo zeleniny a ovoce, chybí často i ořechy a semínka, nezřídka dochází k nadměrné konzumaci alkoholu, kouření… Neblahé účinky na erekci má i stresové období v životě muže, kupříkladu nepohoda v zaměstnání, příliš mnoho starostí, nedostatek relaxace, pohybu na čerstvém vzduchu, nedostatek pohybu. Ani v případě, že se nedostává postiženému dostatečného množství spánku, se nemůžeme divit, že u něj tyto potíže nastaly.

Zaměřte se na sebe

Pánové by na sebe měli začít víc myslet. Odpočívat, hýbat se, jíst zdravě, ale také by měli zlepšit, upevnit vztah s partnerkou už jen tím, že si o problému otevřeně popovídají, dopřejí si relaxační víkend v příjemném prostředí, budou víc komunikovat, vztah by měly plnit nejen povinnosti a rutina běžného života, ale i čas na radost a zábavu.

Pokud muž upraví svůj životní styl, velmi často dojde ke zlepšení erekce a celkově sexuálního života. V případě, že se tak nestane, může muž zaměřit svou pozornost i na osvědčené tabletky na erekci. Na našem trhu se nachází typy, které jsou k dostání jen na lékařský předpis, ale i takové, které se dají koupit volně.

Přípravky známé i méně známé

Určitě vám na mysli mezi prvními přistane tabletka Viagra. Používá se k léčbě dospělých mužů s erektilní dysfunkcí, působí přímo na nervová zakončení v penisu, a tak zvyšuje schopnost erekce. Nachází se v ní léčivá látka sildenafil. Je k dostání na lékařský předpis a aby muž dosáhl jejího účinku, je nutná sexuální stimulace. Užívá se maximálně jednou denně, podává se hodinu před stykem a působí až 4 – 6 hodin po podání. Neměli by ji užívat muži, kteří ji chtějí jen proto, aby byli lepší. Mohou se stát na ni psychicky závislí. Má i vedlejší účinky jako jsou bolesti hlavy , modré vidění, červené zarudnutí ve tváři, zažívací potíže, závratě, infekce močových cest…

Je lepší vyzkoušet nejdříve jiné tabletky. Kupříkladu Merlix Perfektum. Jde o tabletky pro pevnou a dlouhou erekci, kdy se užívá 1 tabletka hodinu před sexem. Erekce přichází do 30 – 60 minut. Tento laboratorně testovaný a schválený doplněk stravy je složen mimo jiné z aminokyselin, ověřených výtažků z bylin a potřebných vitamínů. Má velmi dobré hodnocení uživateli a rozhodně stojí za vyzkoušení. K dostání je i varianta Merlix Senior k dlouhodobému užívání pro zlepšení sexuálního zdraví.

Nenechte ničit váš vztah nekvalitním sexuálním životem. Díky úpravě životního stylu a tabletkám na podporu erekce bude za pár týdnů jistě vše v pořádku. Jestliže byste zlepšení nepocítili, určitě vyhledejte specialistu.