Jennifer Lopez Inglot

Nenechte si ujít novou značku Jennifer Lopez

Slavná zpěvačka a herečka brzy přijde na trh s vlastní řadou kosmetiky a péče o pleť. Po týdnech utajování Jennifer Lopez konečně oznámila tuto velkou novinu. Pokud přemýšlíte, kde najít inspiraci na nový look, doporučujeme si pohlídat tyto nové produkty, jelikož Jennifer rozhodně ví, co ženám sluší.

Bude odstín Sunset glow součástí kosmetické řady

Co zatím o chystaném projektu víme? Jennifer nedávno na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku s popisem „Sunset glow“, kde je nalíčena do sexy letních bronzových odstínů. Zpěvačka do této barvy sladila

  • tvářenku
  • bronzer
  • oční stíny
  • lesk na rty

Máme všechny důvody se domnívat, že jde o nové produkty z její připravované značky. Jde o její první kosmetickou značku vůbec, a proto vše doprovází velká očekávání. Bohužel nic víc zatím veřejnosti neprozradila. Na počátku měsíce se fanouškům svěřila, že připravuje video pro svůj tajný projekt. „Poslední dva dny jsem natáčela video a rozhodně bych teď měla spát,“ prozradila, „ale vůbec mi to nejde. Asi se příliš těším na to, až se vrátím do studia.“

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Na co se můžete těšit

Dle magazínu Page Six Jennifer už v prosinci vyplnila žádost pro založení značky pod jménem J.Lo Beauty, která se bude zabývat produkcí kosmetiky a péče o pleť včetně pleťových a tělových krémů, čistících prostředků, mýdel, gelů, sér a masek.

Viděli jste její vystoupení na Super Bowl?

Oznámení se dostalo na veřejnost záhy po momentu, kdy se Jennifer na akci Super Bowl předvedla jako opravdová módní ikona. Diváky si podmanila stylovým účesem a originálním modelem ve stylu Versace z devadesátých let.

Jedno je jisté – Jennifer je stále jednou z nejzajímavějších hvězd, kterou stojí za to sledovat už jen kvůli jejímu originálním stylu. My už se nemůžeme dočkat, co přinese nová značka této multitalentované módní ikony. A co, vyzkoušíte novou značku?