1

Noste oblečení s vtipným potiskem nebo jej použijte jako skvělý dárek

Určitě už jste měly šanci potkat ve společnosti, na ulici nebo mezi přáteli někoho, kdo měl na sobě tričko, mikinu nebo třeba kšiltovku s legračním nápisem. Takovéto oblečení je dnes velmi populární a výrobci si to uvědomují. Proto nabízí stále nová a nová trika, mikiny atd. s neotřelými nápisy či obrázky, které o nositeli ledacos vypovídají. Na své si přijdou milovníci různých koníčků, rodiče, single osoby, milovníci zvířat…

Trička využijete celoročně

Výbornou investicí je zvolit vtipná trička a pár si jich koupit. Trička lze nosit nejen v létě, ale i v zimě, kdy je v barech, v práci ale i doma teplo a útulno, a my rádi odhodíme teplé oblečení. Chcete-li tričko pro sebe, bohatou nabídku najdete na stránkách bastard.cz. Což takhle triko s nápisem „Jsem ta pravá…“ v modré či růžové barvě? Anebo tričko s nápisem „The Beetles“ a brouky jdoucími po klávesách piana. Cool je i triko s tuleni a nápisem „Miluju tulení“ v bílé či modré barvě. Budoucí nevěstě by se mohlo líbit tričko s nápisem „Rozlučka“ nebo „Nevěsta“ a obrázkem nevěsty. Ale motivů je skutečně přehršel, podívat byste se měli osobně a vybrat si dle svého gusta.

Nakupujte od hlavy k patě

Kromě triček můžete u bastard.cz koupit vtipné ponožky, tílka, mikiny nebo spodní prádlo. Vše s dokonalým humorem. Ležérnost a svou svobodu v oblékání můžete podpořit i vaky a taškami s potiskem. Spoustu zboží najdete ve slevě, čímž značně ušetříte. Využít můžete i slevový věrností program. Můžete jej využít už tak, že si založíte svůj profil a ušetřit 2 %. Další 2 % získáte za 3 fotky spokojeného zákazníka atd. Ušetřit můžete až 12 %, stačí se zapojit.

Tak. Nezbývá než vybrat si kousky, které o vás vypoví co nejvíc, případě budou vypovídat o vašich blízkých, které chcete obdarovat. Nakoupit zde můžete jak pro sebe, tak pro muže i děti. Směle do toho.