Nails 865121 1920 (1)

Nové trendy se nevyhnou ani úpravě nehtů, rok 2021 bude patřit transparentním

Stejně tak, jako se mění trendy v bydlení, oblékání nebo třeba zahrad, mění se i trendy nehtů v novém roce 2021. Letos zapomeňte na sladkou růžovou, vášnivou červenou a svůdné hnědé odstíny, tyto barvy jsou již minulostí! Nový hitem pro tohoto roku jsou transparentní nehty. Zvláštní, ale vysoce efektivní, co na ně říkáte?

Zdroj obrázku: Pixabay

Pro odvážné ženy

Žena, která ráda experimentuje a jde v souladu s novými trendy, možná přijme i letošní trend transparentních nehtů. Transparentní, tedy průhledné nehty, budou zdobit různé čárky, vlnky, ale i obrázky a ostatní ornamenty podle libosti. Jediné, co je omezující, je velikost nehtů. Protože na takových nehtech lze kouzlit se vším, se všemi barvami a tvary. Rádi bychom upozornili, že krátké nehty byste měli zdobit s rozmyslem, kdežto u dlouhých nehtů se nápaditost rozšiřuje. Pokud se pro takové nehty rozhodnete, popřemýšlejte nad vhodnou kombinací barev. Rok 2021 se ve všech směrech, nejen v kosmetice, pohybuje v tónech žluté a šedé.

Zdroj obrázku: Pixabay

Jak si vytvořit krásné nehty doma?

Nejdříve nechte nehty dorůst a poté jim dopřejte požadovaný tvar. Buď kulatý či hranatý. Jakmile budou nehty připravené, musíte je odmastit, bude stačit alkohol či jiný tomu podobný přípravek. A jestliže máte doma vytvrzovací lampu, budete mít úpravu nehtů o to jednodušší. Vyberte základní lak, kterým přetřete nehty a necháte je vytvrdit v lampě. Můžete použít například šedý lak. Nyní naplánujte klidně i bokem na kus papíru ornamenty, které si zvládnete vytvořit i levou rukou. Mohou to být tenké čárky, obloučky nebo dokonce tečky, kreativitě se meze nekladou. Jakmile se rozhodnete, namalujte požadované tvary na nehty a vytvrďte je v lampě. Malovat můžete pomocí párátka či jiného špičatého předmětu. Pokud nemáte lampu, budete muset čekat, než vám vrstvy laku zaschnou – je to zdlouhavější. Každopádně výsledný efekt určitě bude stát za to!