vrasky1

Nový trend v boji proti vráskám získává nadšené ohlasy. Vyzkoušejte metodu qua sha i vy

Během pandemie mnoho z nás přestalo pečovat o svůj vzhled. Vrásky potřebují neustálou péči, pokud chceme, aby byly co nejmenší. Naštěstí existuje mnoho přípravků a technik, díky kterým se jich můžeme zbavit. Přípravky jsou obvykle dost drahé a jejich účinnost je nejistá. Vyzkoušet ovšem můžete i metodu, která si získala srdce žen po celém světě.

Technika gua sha, která je v Asii známá po celé generace, skvěle funguje na problematiku obličejových vrásek. Každá žena by o sebe měla pečovat a alespoň jednou za čas se nechat hýčkat na masáži, u kadeřníka nebo na manikúře. Gua sha byste rozhodně měli přidat mezi své pečující procedury, protože si přitom nejen skvěle odpočinete, ale také budete mít nádhernou pokožku.

Zdroj obrázku: Freepik

Asijská masáž obličeje

Stimulace vitality, zbavování se toxinů, špatné energie, relaxace a stimulace těla k regeneraci – to jsou hlavní předpoklady, výhody a cíle asijské masáže. Obzvlášť pečlivě se soustředí na záda, krk, ruce nad lokty a oblast kolen a obličeje. Výhody této masáže zdůrazňuje speciální kámen, se kterým odborníci správně tlačí na určitá místa.

Jadeit je pro tyto masáže perfektní a podle nekonvenční medicíny dokáže zmírnit stres, deprese a úzkosti. V současné době si léčba gua sha získala velkou skupinu fanynek. Bloggerky nadšeně vyzývají také ostatní, aby metodu vyzkoušeli, protože účinky jsou dle nich viditelné již po jediném použití. Kůže bude sametově jemná, otoky zmizí a budete mít velké množství nové energie.

Zdroj obrázku: Freepik

Vyzkoušejte to také

Pokud chcete zlepšit pružnost své pokožky, stojí za to absolvovat kurzy a naučit se tuto techniku. Na webu najdete mnoho nabídek. Na instagramu se toto téma také objevujte hojně. A co můžete získat? Mnoho žen si všimlo méně otoků v obličeji. Kůže se změnila a zároveň se posílila ochranná vrstva pokožky. Navíc se cítily mnohem lépe a plné energie.

Zdroj: https://www.healthline.com/health/beauty-skin-care/how-to-get-rid-of-wrinkles#limit-sugar-intake