Nuda v sexu? Každá změna pomůže

delight-2166225_640

Trápí vás nedostatek intimních prožitků s vaším partnerem, protože už se do vašeho vztahu začíná pomalu vkrádat nuda a šeď? Pak je na čase s tím něco dělat.

Pomoci může třeba renovace vaší ložnice. Zkuste si domů pořídit novou, pohodlnější postel, stěny pokoje vymalovat erotičtějšími barvami, přidat několik kousků lechtivého nábytku. Možná i tyto drobnosti dopomohou k tomu, že se váš sexuální život dostane opět do správných kolejí.

Erotické prádlo dokáže divy

Pokud výše uvedený recept nepomůže, je dobré zkusit něco trochu více ostřejšího. Na muže dokonale funguje pěkné erotické prádlo. Pokud si jej v příhodnou dobu oblečete, pak váš partner jednoduše neodolá. Uvidíte, že se z něj rázem stane ten kanec, na něhož jste byla zvyklá v okamžiku, kdy jste se potkali.

Přidejte si do výbavy pomůcky, jež vám pomohou k vyvrcholení

A když už ani erotické prádlo nepomůže, nebojte se vyzkoušet různé sexuální pomůcky, jež pomohou vám, ba dokonce možná i partnerovi k dosažení onoho slastného pocitu vyvrcholení. Ženám k dosažení orgasmu zaručeně pomohou venušiny kuličkyvibrátor či dildo. Lze je využít klidně i při sexu s přítelem či manželem, hodí se jako výborný doplněk k jeho náčiní.

Občas se stane, že sexuální apetit postupně vyprchává, protože muž už jaksi není ve své formě. Pak mu zkuste pomoci tím, že ho povzbudíte. A když to nezabere, na řadu přijde vakuová pumpa. Váš partner se během chviličky dostane do pozoru a bude schopný vám splnit vše, co od něj v posteli vyžadujete.

V sexu není na škodu experimentovat. Erotické pomůcky a sexy prádlo jsou dobrými doplňky. Zajistí, že vám sex nezevšední, naopak jej okoření. Možná pak přijdete na to, že i po delším vztahu se dá v posteli zažít něco nového a vzrušujícího. K nákupu využijte kvalitní sexshop, kde je rozmanitá škála produktů.