Timepiece 745988 1920

Objevte svoji správnou barvu podle zvěrokruhu – 2. Díl

V tomto článku navážeme na předchozí díl, kde jste se mohli dozvědět o barvách, které se hodí k prvním šesti znamením zvěrokruhu. Dnes si popíšeme ty zbývající a vy se opět dozvíte:

  • jaká barva je pro vás ta pravá
  • jaké barvy rozhodně nevybírat

Váhy

Váhy, znamení, které se snaží držet vše v neustále rovnováze a harmonii. Pokud jste zrozenci tohoto znamení, vybírejte pastelové odstíny, zejména zelenou, bílou a žlutou. Modrá barva vám dodá klid a růžová uvolní. Vyhýbejte se červené, může vás zbytečně dráždit.

Štír

Záhadný a tajuplný, to přesně popisuje štíra. Obklopujte se tmavými barvami, zejména kaštanovou, vínovou, temně rudou a také černou. V těchto odstínech se budete cítit skvěle. Vynechejte světlé odstíny barev, ty se k tomuto znamení vůbec nehodí a nebudete se v nich cítit dobře.

Střelec

Střelci mají dobrodružnou povahu, milují volnost a rádi prozkoumávají svět. Fialová a tmavě modrá, to jsou barvy přesně pro vás, které otevřou vaši mysl. Žlutá pomůže s úspěchem a růžová společně s šedou uklidní. Vyhněte se oranžové.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Kozoroh

Jste prakticky založeni, trpělivý, jdete tvrdě za svým cílem a zároveň si potrpíte na disciplínu? Tak to jste určitě narozeni ve znamení kozoroha! Bezpečně se budete cítit v tmavých odstínech, zejména v hnědé, černé, tmavě modré a šedé. Absolutně nevhodná je pro vás červená. Vyhněte se také oranžové a žluté.

Vodnář

Přemýšliví a pomáhající lidem, to vystihuje vodnáře. I přes to, že se jedná o vzdušné znamení, je úzce spjato s vodou. Proto se hodí všechny odstíny modré a zelené barvy. Skvěle se na vás bude vyjímat tyrkysová. Vhodná je také černá v kombinaci s červenými doplňky.

Ryby

Poslední znamení zvěrokruhu, kterému vládne element vody. Pokud jste zrozenci tohoto znamení, dokážete být empatičtí ke všemu kolem sebe. Vybírejte odstíny moře. V zelené se budete cítit vyrovnaně a klidně. Od pochmurných myšlenek vás odvede žlutá, světle fialová nebo broskvová.