selfie-happy-couple-nature

Odhalte nevěru partnera včas. Tyto signály napoví, že to s vámi nemyslí vážně

Jak odhalit, že vás partner podvádí, aniž by to dotyčný zjistil? Existuje několik možných scénářů, podle kterých snadno poznáte, že ve vztahu není něco v pořádku. Dávejte si pozor hlavně na detaily, které vám mnoho prozradí. A až si budete jistí, že je vám partner nevěrný, můžete na něj uhodit, aby přiznal barvu.

Jeho přátele znáte jen z doslechu, nikdy vás nepředstavil

Jestli s partnerem už nějakou chvíli chodíte, ale ještě jste nepoznala jeho přátele, bude někde chyba. Nepodceňujte tento důležitý detail, který může pro mnoho vztahů znamenat konec. Je to důkaz toho, že s vámi partner do budoucna nepočítá, a proto nemá smysl vás představovat ani přátelům, ani rodině. Možná se i bojí toho, že by na něj kamarádi prozradili něco, za se co stydí a nechce, aby o tom nová partnerka věděla.

Dalším důkazem, že vás má jen pro potěšení, je to, že je neustále na telefonu a píše si SMS nebo jiné zprávy s ostatními, i když je s vámi například na večeři nebo máte naplánovaný společný večer u filmu. Ti, kteří podvádějí – a nejedná se pouze o muže – si oblíbili právě tento způsob „nevěry“. Často se ale do telefonu dostane právě jejich partnerka, která tak může uhodit hřebíček na hlavičku a s důkazy na nevěrného partnera vyrukovat.

Zdroj obrázku: Freepik

Ruší vám schůzky, i když už jste připravená? Možná má jinde milenku

Jestli se společně málokdy ukazujete na veřejnosti, možná váš partner s vámi nechce být viděn. Může to mít jednoduchý důvod – má ještě někoho jiného, komu ale tvrdí, že je sám a nechce se tak nikde ukazovat. Sice se často stává, že jsou partneři na začátku vztahu hodně spolu o samotě, ale sem tam si vyjít do restaurace je přirozená věc. Pokud máte domluvenou schůzku a on ji na poslední chvíli zruší, může to být z důvodu, že ho přemluvila milenka, aby se sešel s ní.

V tomto případě buďte ve střehu a sledujte, jak často se taková situace děje. Jestli je to pravidelné, je možné, že vás partner podvádí. Také je důležité v případě podezření z nevěry sledovat, kolik času vám partner věnuje. Zůstává přes noc, nebo se vrací domů? Jezdíte na dovolené, užíváte si společných volných chvil? Jestli ne, je možné, že má buď milenku, nebo je ženatý a za vámi utíká jen pro zábavu, kterou už doma nenajde.

Zdroj: https://www.psychologytoday.com/us/blog/love-and-sex-in-the-digital-age/201812/10-signs-your-spouse-is-cheating