Young Pretty Traveler Woman Making Pictures Sunny Beach Travel Alone With Backpack Hot Tropical Country Casual Outfit Fitness Body Adventure Mood

Odraz v brýlích prozradí vše: Kde jste i s kým trávíte čas

Milujete sociální sítě a není den, kdy byste si nevyfotila alespoň jednu jedinou selfie? Potom pozor na to, co máte při focení nasazeno na obličeji. Na první pohled stylový, v podstatě nevinný módní doplněk může prozradit více, než si myslíte. A na pořádné trable je zaděláno.

Obyčejné sluneční brýle

Byla doba, kdy byly sluneční brýle ryze praktickým doplňkem do slunečních dní. Nyní je to trochu jinak. Svou funkci samozřejmě plní stále, ale mnoho žen i mužů je nosí také jako módní doplněk. A tak není nic výjimečného, že mají lidé nasazené sluneční brýle třeba i ve špatném počasí nebo je nosí v budovách.

Ukázka stylu

Vyfotit se v nových, stylových slunečních brýlích není až tak nic výjimečného. Lidé chtějí ukázat, jak jim to sluší, nebo se pochlubit novým modelem brýlí. Nebo se prostě jenom tak vyfotí, s brýlemi na nose. Pokud je taková fotografie nahrána na sociální sítě, může způsobit velkou pohromu. Stačí, aby dané brýle byly takzvané zrcadlovky a rázem odhalí, kde jste i s kým jste.

Zdroj obrázku: Freepik

Pozor na odraz

Může to být jedna jediná nevinná selfie, která vám nakonec zničí osobní život, dlouholetý vztah. Dokáže odhalit vaši lež a zástěrku, prozradí, kde se pohybujete nebo s kým jste. Aniž bychom si to při focení uvědomovali, odraz v brýlích nás může usvědčit.

Zcela náhodou, ale přitom vlastní vinou se usvědčíte. V odrazu slunečních brýlí, ve kterých se vyfotíte, může být jasně patrné místo, kde se nacházíte. Stejně tak může být v odrazu vidět i osoba, která je tam s vámi. Když je to váš partner či manžel, se kterým jste na výletě, nic hrozného se samozřejmě neděje. Být to ale váš milenec, máte problém. A to velký.

Nejenom brýle

Nemusí to být ale jenom brýle a jejich odrazy, které vás usvědčí. Pozor si dejte třeba také na zrcadla, velké výlohy a další plochy, které mohou svým odrazem odhalit více, než jste původně chtěla.

Zdroj: https://www.heart.co.uk/lifestyle/woman-boyfriend-cheating-reflection-sunglasses/